Akce "Stmívání" ! 15% sleva na produkty pro blokaci modrého světla! Nakupujte ZDE

BrainMax Sleep Faster

Kód: 5
Imunita
Značka: BrainMax
999 Kč –10 %
sleepfaster
999 Kč –10 % 899 Kč
Skladem (> 5 ks)

SLEEP FASTER 6 aktivních látek pro hacknutí spánku v obřích dávkách. Se SLEEP FASTER vás naučíme spát rychleji. Kvalitní spánek neznamená vyspávat si 8 až 10 hodin. Kvalitní spánek je jen tehdy, pokud jste dostatečně dlouho v nejhlubší i REM fázi spánku. Kvalita spánku rozhoduje o stavu celkového fyzického i psychického zdraví. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax: SLEEP FASTER pro hacknutí spánku

6 aktivních látek pro hacknutí spánku v obřích dávkách. Se SLEEP FASTER vás naučíme spát rychleji. Kvalitní spánek neznamená vyspávat si 8 až 10 hodin. Kvalitní spánek je jen tehdy, pokud jste dostatečně dlouho v nejhlubší i REM fázi spánku. Kvalitní spánek je klíčový faktor pro celkové fyzické i duševní zdraví. 

SLEEP FASTER je určený pro každého. Není omezen pouze na lidi trpící špatným spánkem nebo usnutím. Látky v něm obsažené nejen zlepšují kvalitu spánku, ale také snižují napětí, tlumí stres, zklidňují organismus, podporují regeneraci, podílejí se na tvorbě důležitých neurotransmitterů, pozitivně působí při depresích. Navíc věřte nebo ne, vždy je prostor pro zlepšení spánku, i přestože si myslíte, že spíte dobře.

Rok vývoje hledání optimální uspávací formule

Tým BrainMax a Performance Training se spojil v testování optimální uspávací kombinace pro kvalitní spánek. Téměř rok testování jsme zúročili ve vzniku nového produktu SLEEP FASTER. Cílem testování optimální uspávací formule bylo u testovaných subjektů dosáhnutí:

 • Posunu nebo resetování vnitřních hodin (cirkadiánní rytmus).
 • Zkrácení délky usínání na minimum.
 • Prohloubení spánku a zvýšení jeho vlivu na tělesnou regeneraci.
 • Prodloužení a zkvalitnění nejhlubší fáze spánku i REM.
 • Obohacení spánku o prožitky: živé a zapamatovatelné sny.
 • Zajištění pozitivního vlivu na deprese a psychické problémy.

O tom, jestli se nám to povedlo se můžete přesvědčit sami :)

Složení

Počet dávek v balení: 30 1 odměrka % RHP*
Glycine 5000 mg Nestanoveno
Inositol 5000 mg Nestanoveno
Magnesium Taurate 2000 mg** 100%
Prunus Cerasus (Šťáva z višně) 250 mg Nestanoveno
L-Theanine 250 mg Nestanoveno
Valerian root (Kořen Kozlíku lékařského) 100 mg Nestanoveno

*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek. 

**2000 mg taurátu hořečnatého = 150 mg elementárního hořčíku, který odpovídá 100% doporučenné denní dávky. dle vyhlášky 54/2004 Sb. znění 1. 4. 2018.

Doporučená denní dávka odpovídá jedné zarovnané odměrce.

Kdybyste měli všechny produkty koupit zvlášť, zaplatili byste minimálně 1.256 Kč (tzn. téměř o 30% více):

Brainmax: Sleep faster je kombinací šesti přírodních ingrediencí, které nejsou pro dlouhodobé klienty systému Performance žádnou novinkou. Ty se nyní objevují v maximálních dávkách v kombinaci, která nemá ani na mezinárodní úrovni obdoby. 

Výhody SLEEP FASTER

 • Už vám v šuplíku nebude překážet 6 piksel různých suplementů.
 • Jednoduché užívaní. Místo 6 suplementů nyní užívate jen 1 naběračku SLEEP FASTER.
 • Nižší pořizovací cena oproti nákupu 6 suplementů pro kvalitní spánek.

Finanční analýza ceny kvalitního spánku

Spočítali jsme pro vás cenu, kterou byste zaplatili, kdybyste si všechny suplementy pořídili zvlášť. Kvůli legislativě neoznačujeme jednotlivé produkty, ale můžeme prozradit, že se jedná o doplňky stravy nejvyšší kvality, které nalezenete i na BrainMarketu.

 • Glycine: 150 g = 282 Kč
 • Inositol: 150 g = 485 Kč
 • Magnesium Taurate: 60 g = 272 Kč
 • Prunus Cerasus (Šťáva z višně): 7,5 g = 69 Kč
 • L-Theanine: 7,5 g = 63 Kč
 • Valerian root (Kořen z kozlíku lékařského): 3 g = 85 Kč
 • Celková cena = 1.256 Kč
 • SLEEP FASTER vám ušetří 50% prostředků. Vyjádřeno čísly: 357 Kč.
 • Stanovili jsme cenu za dobře prospanou noc: 29 Kč

Složení:

GlycinInositolTaurát hořečnatýŠťáva z višněL-TheaninKořen kozlíku lékařskéhoMaltodextrin, Extrakt z červené řepyPřírodní aroma

Hmotnost balení: 450 g.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný užívat před řízením dopravního prostředku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

 

Vyráběno v České republice  jako zakázková výroba pro firmu Votamax s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BrainMax
Hmotnost: 0.594 kg
Určení: Spánek
? Hmotnost:: 480 g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora inositol 11.12.2020 22:34
Zdravím, mám dotaz. Jaký je rozdíl mezi IP6 Hexafosfát (z vápenato-hořečnatého inositolhexafosfátu) a inositolem ve sleep faster? A druhý dotaz, IP6 inositol se nesmí užívat současně s minerály, ale sleep faster obsahuje hořčík? děkuji za vysvětlení
Odpovědět
RH Avatar autora inositol 28.12.2020 14:20
Dobrý den, Inositol ovlivňuje produkci neurotransmiterů, což jsou molekuly zodpovědné za předávání informací v mozku. Serotonin je důležitý neurotransmiter, který inositol ovlivňuje. Tato molekula výrazně ovlivňuje naše chování a náladu. Inositol hraje roli v signalizaci inzulínu a může zlepšit citlivost těla na inzulín. Může pomoci kontrolovat metabolické rizikové faktory, snižuje krevní tlak, hladinu tuku v krvi a zlepšuje hladinu dobrého cholesterolu v krvi. Inositolhexafosfát je od Inositolu odvozen. Bylo zjištěno, že podporuje celistvost jaterních a nervových buněk. Inositolhexafosfát může pomoci zabraňovat tvorbě ledvinových kamenů a zabraňovat srážení krevních destiček. Inositolhexafosfát (IP6) také může snižovat hladinu cholesterolu. IP6 a Inositol společně mohou působit antikancerogenně. Inositol (B8) má také zklidňující účinek, i proto je obsažen ve Sleep Fasteru. IP6 tam osažen není. S pozdravem Roman
J Avatar autora Kvalita spánku 2.10.2019 07:07
Dobrý den, nemám potíže s usínáním, s probouzením se během noci ani s délkou spánku. Mám však potíže s jeho kvalitou. Probouzím se unavený a neodpočatý. Dle hodinek, které monitorují spánek, trvá u mě fáze hlubokého spánku v rozmezí 20-90 minut při spánku o délce 7-9 hodin. Sice piju hodně yerba mate, ale převážně dopoledne, takže kofein z něj by již měl být zpracován. Je tento produkt vhodný i pro mě na zvýšení kvality spánku, nebo byste doporučili něco jiného? Děkuji.
Odpovědět
RH Avatar autora Kvalita spánku 2.10.2019 07:30
Dobrý den, ano, vhodný je. Sleep Faster byl primárně vytvořen pro kvalitnější spánek, takže jej určitě zkuste. S pozdravem Roman, Brainmarket
V Avatar autora IF 19.9.2019 10:50
Dobrý deň, ako by sa dalo skombinovať užívanie tohto doplnku s intermittent fastingom? Keďže obsahuje sacharidy, nemala by som ho užiť vo fastingovom okne, ktoré mávam cca od 19hod večer.
Odpovědět
RH Avatar autora IF 19.9.2019 12:26
Dobrý den, v tom případě jej musíte dát před 19 hod. Nejlépe po posledním jídle. Akorát Vás to připraví na spánek, uvolní a krásně se vyspíte. S pozdravem Roman, Brainmarket
JA Avatar autora Maltodextrin 5.8.2019 15:13
Preco nemate uvedeny obsah maltodextrinu? Kolko ho vyrobok obsahuje?
Odpovědět
RH Avatar autora Maltodextrin 7.8.2019 22:32
Dobry den, sleepfaster na 100 gramů : 15,28 g sacharidy - z toho 2,5 cukry. Na 1 balení tedy 73,35 g sacharidy - z toho 11,99 cukry.
T Avatar autora Sleep Faster a Performance Magnesium 17.7.2019 10:01
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možno tyto dva produkty brát současně? Děkuji
Odpovědět
J Avatar autora 22.8.2019 12:27
Dobrý den Tomáši, Kolega myslel, že postačí večer před spaním. Jinak Performance Magnesium užívejte normálně přes den, už je kvůli aktivní vysoce biodostupné formě Vitamínu B6. S přátelkým pozdravem Jiří
RH Avatar autora Sleep Faster a Performance Magnesium 17.7.2019 10:31
Dobrý den, bohatě postačí magnesium obsažené ve sleep fasteru. Děkujeme za podnět, dopíšeme to do popisu produktu.
VF Avatar autora Příchuť 16.7.2019 16:34
Dobrý den, jakou příchuť má Sleep Faster? Nebo se to má s džusem nebo s něčím jiným kombinovat, pro lepší chuť? Děkuji předem za info, Viktor
Odpovědět
RH Avatar autora Příchuť 5.8.2019 23:26
Dobrý den, Příchuť je třešeň. Není nutné kombinovat s džusem. S pozdravem Roman, Brainmarket
5
40x
4
2x
3
1x
2
5x
1
3x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 13.10.2021
S timto vyrobkem maximalni spokojenost, funguje dokonale-jiz zadne prasky na spani a pokud se dodrzi vypit jednu odmerku do 2 dcl vody pul hodiny pred dobou kdy chcete jiz usnout tak to dokonale funguje.
5
LN Avatar autora | 4.10.2021
Naprosto úžasné - po téměř dvou letech bez dobrého spánku zase mohu spát.
5
JK Avatar autora | 1.10.2021
Kupuji už 3. Balení. Sedí mi spím dobře. Musel jsem snížit dávku na polovinu, protože jsem býval ještě ráno trochu ospalý. Ale jinak skvělý doplněk
5
V Avatar autora | 27.9.2021
Jako spánkově deprimovaný zdravotník pracující na směny všem ve svém okolí doporučuji. Po měsíci užívání jsem zaznamenala lepší usínání, lepší vstávání a konečně se mi i zdají sny. Jediné negativum je jeho velmi sladká chuť a žaludeční a střevní diskomfort. Přípravek užívám pouze každý večer, po nočních službách ráno NE. Dříve jsem zkoušela od BrainMax Natural Melatonin, ale ten byl pro mě neefektivní. Sleep Faster považuji za zázrak. Jednou jsem i vyzkoušela přípravek užít i po večerní konzumaci 4 piv, ranní stav byl nesrovnatelný se stavy bez užití - mírná žaludeční nevolnost samozřejmě byla, avšak s absencí "mozkové mlhy".
5
LV Avatar autora | 20.9.2021
Prodikt je perfektni, jediny problem, ze je momentalne nedostupny.
4
AH Avatar autora | 12.9.2021
Na mne funguje hezky jako podpora spánku, za to jsem vděčná. ale když mám příliš velky stres tak ani plná odměrka nepomůže. Prostě musím si hlídat životní styl a stres. Trochu mi vadí tak sladká chut.
5
MO Avatar autora | 10.9.2021
Na mě funguje skvěle. Vypíná mě do dvaceti minut a ráno je pravda, ze vstávám o něco dřív, ale to mi spíš vyhovuje, protoze dříve jsem se bez budiku nevzbudila. Doporučuji
1
MH Avatar autora | 6.9.2021
Za mě tedy zklamání... Žádná výrazná změna... a ráno se přidal i střevní diskomfort ????
5
VN Avatar autora | 7.7.2021
Sleep Faster Nevim, jestli si stěžovat, nebo zpívat ódy. Nejpozdějc ve 4:45 mě vystřelí z postele takovej příval neurotransmiterů, že ani když pak vlezu do teplý vany v totálně zatemněný koupelně, znovuusnutí nemožno. Sleepfastrovi je uplně jedno, jestli jsi spal aspoň 5 hodin. Prostě s ranním světlem musíš jít, kámo. Konečně si můžeš zamachrovat před sousedam, že ty seš tady ranní ptáče, co má millionaire mindset, a von je lemra líná co si na tu jedničkovou Octavku prostě nevydělá.
5
LS Avatar autora | 24.6.2021
Senzační vypínák. Pomohlo mi spát hlavně teď v těch vedrech
5
JN Avatar autora | 11.6.2021
Za mě tento produkt nefunguje, možná bych raději mohla koupit zklidňující magnezium, ale již užívám stimulující magnezium ráno a nevím zdali můžu kombinovat obojí.
5
Avatar autora | 1.6.2021
Konečně jsem našel něco na spánek. Ale první noc jsem se úplně dobře nevyspal a vzbudil se na záchod. Další noci už jsem byl pokaždé v totálním komatu a probudil se ráno ještě před budíkem plný energie. Vyzkoušel jsem všechno možné, takže jsem rád, že něco takového existuje.
5
JV Avatar autora | 31.5.2021
Na mě funguje dobře se vyspim. Ráno mám energii. Dávám jen půl odmerky. Když jsem dávala celou ráno se mi tezce vstavalo. Ale jinak znatelně lepší spanek.
1
TG Avatar autora | 31.5.2021
Za mě obrovské zklamání, sny mívám normálně u tohohle produktu ať s celou nebo půlkou odměrky, žádné sny, natož mnohem horší spánek než jsem mívala o špatném probuzení ani nemluvě, tak by mě zajímalo, když tady garantujete lepší spánek, jak to, že to nefunguje, nestojí to zrovna málo peněz a měli byste lidem, když něco nefunguje, poskytnout nějakou náhradu. Kupovala jsem od Vás již více produktů, kde žádný problém nebyl, ale od tohohle produktu jsem čekala zlepšení spánku, ne zhoršení....
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.6.2021
Dobrý den paní Glinzová, Už jsem to tady psal. Spánek je tak specifická zálěžitost, že ani farmaceutické firmy neumí udělat lék, který by působil na každého stejně. My vytváříme přírodní produkty v kategorii potravinových doplňků. Mě velmi mrzí, že zrovna Vám Sleep Faster nezabral a chápu vaše smíšené pocity. Proto navrhuji, že se s Vámi spojí kolegyně a finančně vyřeší celou záležitost k Vaši spokojenosti. Nezlobte se, zlepšit spánek vyžaduje spoustu času, trpělivosti a hlavně zkoušení. Na každého platí úplně jiná medicína. Mějte se hezky a věřím, že brzy najdete cestu k lepšímu spánku.
2
L Avatar autora | 30.5.2021
Beru skoro tři týdny a nezdá se mi, že bych zaznamenal zlepšení spánku. Zkoušel jsem jak celou odměrku, tak i půlku. Některá rána mi přišla dokonce více unavenější, ale to může být jen pocit. Blokuji modré světlo před spaním, chodím spát a vstávám v cca ty samé časy, večer už nejím. Usínám stejně rychle jako bez přípravku. Chuť je příjemná, chutná mi hlavně s jemně perlivou vodou, za to dávám dvě hvězdičky. Dotaz: Když užívám půl hodiny před spaním, nenarušuje mi složení přípravku půst, který držím od cca páté hodiny večerní do šesté hodiny ranní? Děkuji za odpověď.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 31.5.2021
Dobrý den Lukáši, Spánek je velmi specifická disciplína. Někomu pomůže sleep faster, jinému jen hořčík, někdo se spoléhá na cbd anebo mu stačí nosit pouze brýle proti modrému světlu. mrzí mě, že zrovna Vám Sleep Faster nezabírá. Pokud jde o půst, tak zálkeží na tom, jak tvrdý půst držíte. Při striktiním půstu byste neměl užívat nic kromě vody. Sleep faster vám půst naruší, neboť je v něm šťava z višně a také jiné bylinky, ale i aminokyseliny. Při půstu bych doporučoval maximálně hořčík... napište na objednavky@brainmarket.cz a kolegyně pro vás vymyslí kompenzaci...
5
Avatar autora | 26.5.2021
S produktem nejsem spokojen, i po poloviční dávce mě po chvíli začne bublat v žaludku a za chvíli i ve střevech. Tím pádem usnu ještě později - až když se toho tělo zbaví a nepozoruji ani žádný přínos v kvalitě spánku. Takže jsem přestal užívat...
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 1.6.2021
Dobrý den, mrzí mě, že Vám Sleep faster nevyhovuje. Tím, že se jedná o doplňky stravy, které jsou pouze na přírodní bázi, může se stát, že nějaká složka Vám nesedne. Rozumím tomu, že tím pádem ho nemůžete používat. Určitě se domluvíme na finanční kompenzaci, aby jste byl spokojený. Mějte krásný den. Veronika
5
Avatar autora | 17.5.2021
S produktem jsem spokojená. Spím jako dudek, ale musela jsem si snížit dávku na polovinu odmerky. To mi vyhovuje nejvíce. Uvidíme jak dlouho mi to vydrží...
5
EZ Avatar autora | 13.5.2021
Nejsem, ať vezmu celou odměrku, půlku či ještě méně, budím se ráno unavená, jakoby po chemickém prášku na spaní. :-(
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 17.5.2021
Dobrý den paní Evo, To je mi líto. A když Sleep Faster nevezmete tak se vyspíte dobře a ráno vám energie nechybí? Žádné jiné doplňky nebo léky neberete? Spánek je jedním z nejindividuálnějších zdravotních problémů a zde platí, že co pomáhá jinému druhému nemusí. Napište nám prosím na objednavky@brainmarket.cz a moji kolegyně s vámi domluví postup pro vykompenzování. Děkuji za zpětnou vazbu a přeji Vám hezký den. Votava
1
A Avatar autora | 10.5.2021
Po přečtení recenzí jsem se nemohla dočkat až mi produkt přijde. Bohužel, ale na mě nefunguje :( Usínám dlouho, budím se x-krát za noc, sny žádné :( Závidím všem, kterým funguje...
4
J Avatar autora | 6.5.2021
Prvních asi 10 dní bylo skvělých, fungoval na 100% - usnul jsem ani nevím jak a spal jsem celou (nebo skoro celou) noc - nádherný pocit. Teď to bylo několik nocí zase na prd, nebo jsem musel kombinivat s dalšími přípravky. Snad si na to mozek nějak nezvykl a nebude nutný dále experimentovat... Každopádně doporučuji vyzkoušet, každý je individuální.
5
MJ Avatar autora | 10.3.2021
Už jsem zkusila vše. Konečně poradně spím a večer se nebudim. Ráno mám energii jako už dlouho nebyla. Pamatuji sny, to je pro mě taky nový zazitek :) doporučuji obchod, dobra komunikace, produkty, rychlost dodání v mem případě pod 24 hodin
2
MD Avatar autora | 10.3.2021
S timhle produktem hodne opatrne. Vzal jsem si necelou pulku doporucene davky. Motani hlavy hned po uziti. V noci probuzeni s hruzou a tep asi 150... rano jsem byl uplne vyrizeny, otekla kolena a den na nic. Pravda, REM spanek mi Oura tu noc namerila nejvyssi, co jsem kdy mel. Ale za to to nestoji.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 10.3.2021
Dobrý den pane Drábku, To mě mrzí. S takovou reakcí jsem se ještě nesetkal. Každopádně v produktu by nemělo být nic, co by mělo způsobovat tyto negativní jevy. Jedině, jestli to není nějaká kontraindikace s léky. Vzhledem k tomu, že se Sleep Fasterem jsou živější sny, mohl vás probudit nějaký divoký sen. Často nám chodí reakce, že se lidem zdály první noc příliš divoké sny. Pokud byste chtěl produkt vrátit, tak prosím napište kolegyni na objednavky@brainmarket.cz a my vám vrátíme peněžní prostředky. I přestože produkt užívá deseti tisíce klientů bez negativních jevů, nikdy není vyloučeno, že vám nemusí sednout. Za to se omlouvám a rád bych Vám upřímně poděkoval za Vaši zpětnou vazbu. Hezký den.
2
TS Avatar autora | 2.3.2021
Na mě bohužel nezabírá, navíc jsem po něm nafouknutý, což mi na lepším spánku nepřidá.
5
V Avatar autora | 9.12.2020
Usnula jsem dřív než obvykle. Standardně mi v poslední době díky stresu a úzkostem trvá usnout cca 2-3 hodiny. S produktem jsem usnula do 30 min. Měla jsem velmi živé sny, které jsem si pamatovala. Ráno jsem se probudila o hodinu dříve a relativně vyspaná. Jsem zvědavá na účinek z dlouhodobého hlediska. Jediné co mi vadí je chuť-extrémně sladké.
5
KV Avatar autora | 19.11.2020
Dočetla jsem se, že když si nepamatuji sny, tak nespím moc kvalitně. Navíc jsem se opravdu ráno necítila vyspaná. Už jsem zkoušela cokoliv. Na začátku mě odrazovala trochu cena, ale vyzkoušela jsem a hned první noc skoro až divoké sny a vše jsem si pamatovala. Nyní po 20 dnech používání opravdu lepší spánek, ráno energie a cítím se vyspaná. Příjemným bonusem jsou sny. Doporučuji produkt, kde se dá. Díky za něj. Snad budou jednoporcovky, abych pořídila i kolegům v práci na zkoušku. Spánek je základ
5
Avatar autora | 18.11.2020
Zprvu mi přišla chuť produktu až divně sladká a umělá. Měla jsem obavy, zda vůbec produkt používám. Snížila jsem množství tekutin, v nichž produkt rozpouštím a chuť se stala přijatelnější. Nemám pocit, že bych lépe a snadněji usínala. Spíš se zlepšila kvalita spánku. Míň se v noci budím a více sním. Stoprocentně by to potvrdilo dlouhodobější užívání, já mám za sebou 14 dní a to je dle mého málo.
2
P Avatar autora | 12.11.2020
Na mě nefunguje. Mohli udělat menší balení na vyzkoušení. To by si ovšem celé balení koupilo méně lidí a neměli by takový zisk.
2
DK Avatar autora | 22.9.2020
Bohužel na mě to vůbec nepůsobí. Závidím tomu, na koho to mělo účinek. Spíše naopak. Pro mě vyhozené peníze. Jinak super komunikace, a rychlé zaslání.
5
Avatar autora | 15.9.2020
Produkt jsem tedy spíše koupila prvotně příteli, jelikož má dost problémy s usínáním, ale také se spánkem celkově. K tomu jsem zakoupila i melatonin, taktéž od brainmaxu. Přítel to paradoxně nepije, ale já ano. Každý večer si namíchám drinčíček na spaní, ačkoliv jsem se spánkem nikdy neměla problém, tak teď je opravdu o poznání lepší v kombinaci s melatoninem. Ikdyž někdy se mi nepodaří spát 8 hodin, ale třeba pouhých 5, i tak jsem moc dobře vyspaná, určitě jsem nekoupila naposled a sdílím dál! :)
5
VG Avatar autora | 27.8.2020
Výborný produkt byl jsem skepticky ale opravdu mě překvapilo a již po par dnech mužů říct že zakoupím znovu ????
5
MH Avatar autora | 15.8.2020
Myslím že funguje. Spím jak mimino :D mala som problémy usínanim, často som sa budila.. Inak nápoj veľmi pekne vonia. Aj chutí dobre.
5
Z Avatar autora | 2.8.2020
Top
5
MR Avatar autora | 31.7.2020
Používám hlavně po akcích. Ranní stav se pak nedá srovnat. Sleep je super, pro mě určitě.
5
MB Avatar autora | 8.5.2020
Dobrý den,špatně spím mnoho let,jsem vzhůru i 6 krát za 7 hodin spánku.Po vašem přípravku usnu po půl hodině a spím v kuse minimálně 5 hodin a po té znovu usnu.Za mě nejlepší hodnocení.Jsem štastná,že něco takového existuje.Děkuju.Milana
5
DH Avatar autora | 26.10.2019
Zkusila jsem poloviční dávku, pocit jako narkoza, zkusila jsem psát, ale musela jsem si lehnout, to je to nepříjemné, spala jsem 5 h.
5
LK Avatar autora | 11.10.2019
První 2-3 noci nic, ale pak to asi začalo fungovat, nevzbudil jsem se v noci ani jednou a ráno se cítil prostě fajn. Takže pokračuju v užívání a za mě super. Rozpustnost bezproblémová a chuť je podle mě zvolená před spaním skvěle, takže za mě můžu doporučit :-)
5
ŠV Avatar autora | 5.9.2019
Opravdu funguje
5
VH Avatar autora | 30.8.2019
Po náročném dni plném pití kávy a stresu v práci mě večer krásně setne a spím jako miminko????
5
MD Avatar autora | 28.8.2019
Bohužel u mě bez účinku...po týdením užívání přípravku spím stejně špatně jako předtím. V mém případě to bohužel byly vyhozené peníze. Závidím těm,kterým přípravek pomohl k lepšímu spánku.
5
DM Avatar autora | 27.8.2019
klady: chut, rozpustnost, slozeni, funguje zapory: pouze 30 davek za temer 1000,- Kc
5
JB Avatar autora | 15.8.2019
Super. Spokojen, pět hvězd.
3
JK Avatar autora | 5.8.2019
..davam 3hviezdy pretoze chuti fantasticky ale bohuzial na mna ma opacny ucinok:D prakticky som viac hore ako spim ked si ho dam. Skusala som 3 x pol odberky a rovnake noci bez kvalitneho spanku.
5
OP Avatar autora | 5.8.2019
Skvělý produkt co do složení i funkce...do 30min po užití (dávkuji 1/2 odměrky = 1/2 doporučené dávky) cítím příjemnou únavu a usnu snadněji. V noci se nebudím. Mile mě překvapila chuť, té jsem se bál skrz vysoký obsah glycinu, ale klobouk dolu, chuť je super. Při pravidelném užívání očekávám další benefity :)
5
FP Avatar autora | 17.7.2019
Mám po něm sny, které si pamatuju. Spánek taky dobrý
5
SK Avatar autora | 15.7.2019
Skvělý produkt. Funguje již při první dávce! Usínání je mnohem jednodušší a ranní probouzení také. Určitě doporučuji.