Týden zdraví! Zelené produkty za výhodné ceny. Více: ZDE

Duo Muž z Oceli

1 398 Kč –14 %
ManOfSteel
1 398 Kč –14 % 1 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2019

BrainMax Testamento a BrainMax 3.0 Anabolic Dagger přichází ve zvýhodněné nabídce, proto abyste mohli sobě nebo svým blízkým udělat radost a pořídit účinné duo pro navýšení hladiny Výstřižek_1, energie a síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duo Muž z Oceli obsahuje 2 produkty:

BrainMax Testamento 120 tbl.

Nový doplněk stravy, jehož složení je postaveno na látkách, jejichž účinky na zvýšení hladiny bold mene (zinek1, ashwaganda2) byly opakovaně prokázány v nejnovějších studiích. Současná legislativa nám však neumožňuje uvádět účinky jednotlivých látek. Více informací o jednotlivých látkách a účincích na blogu risebyperformance.cz.

BrainMax 3.0 Anabolic Dagger

První předtréninkový anabolický optimalizér, který obsahuje aktivní látky pro optimalizaci hladiny bold mene (zinek1), motivace a energie (ženšen2, tribulus3, rhodiola4). S příchutí červeného pomeranče. Promění Vaše tréninky v dechberoucí jízdu plnou překonávání vlastních limitů. Absolutní bestseller.

Rozdíl mezi Anabolic Dagger a Testamentem

Brainmax 3.0 Anabolic Dagger je více na napumpování, motivaci, energii a hormonální optimalizaci pro muže i ženy (díky obsahu zinku, ženšenu, tribulusu, rhodiole), kdežto nový Brainmax: Testamento je určen primárně pro zvyšování bold menepro muže (Díky zinku1, ashwagandě2).

Jak kombinovat Dagger a Testamento

Doporučujeme v netréninkové dny užívat TESTAMENTO a v případě tréninku před tréninkem DAGGER a večer před spaním, pak ještě TESTAMENTO!

Oba produkty můžete ale nemusíte kombinovat. Ani s jedním z nich už nemusíte současně užívat vitamin D3 ani zinek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BrainMax
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: