Hackni svůj mozek! Produkty pro zvýšení mentálního výkonu zakoupíte ZDE

Nemoc začíná ve střevech (e-book)

Kód: 4349
ZdarmaZdarma 1 000 Kč –20 %
Promo 2
1 000 Kč –20 % 800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2020
Syndromem otevřeného střeva v dnešní době trpí stále více lidí a jak dokládají četné studie, objevuje se téměř u všech chronických nemocí, kdy komplikuje jejich průběh. V knize Nemoc začíná ve střevech najdete kompletní protokol obnovy střevní stěny (leaky gut), mikrobiomu, 250 stran, 420 vědeckých studií, 2 video-předášky a více než 30 přírodních látek i se studiemi, které Vám pomohou upevnit fyzické i psychické zdraví, výkonnost a spokojenost. Jedná se o ebook, proto prosím volte platbu kartou nebo převodem. Knihu v el. podobě vám zašleme na mail do 48h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nemoc začíná ve střevech (e-book)

Kniha, která vám otevře oči. Kniha, která vám ukáže cestu k upevnění zdraví...

Syndromem otevřeného střeva v dnešní době trpí stále více lidí, protože jej způsobuje konzumace alkoholu, kouření, stres, bakterie i antinutrienty, a jak dokládají četné vědecké studie, tak se objevuje téměř u všech chronických onemocnění, kdy komplikuje jejich průběh.
 
Řada lidí si stěžuje na menší či větší zdravotní problémy (málo energie, kožní problémy, špatné trávení, bolest kloubů, únava a další) nebo trpí nemocemi, se kterými jim lékaři nevědí pomoci. Zvýšená propustnost střeva není jejich příčinou, ale umožňuje interakci mezi patogeny a toxiny, které do sebe dostáváme ze stravy a naší imunitou a geny.
 
Této interakci lze zabránit obnovením celistvosti střevní bariéry, k čemuž se dají použít nejen některé léky, které zatím procházejí klinickými testy, ale také řada přírodních látek, u kterých byl tento efekt potvrzen ve výzkumech.

Co v knize najdete... 

V knize Nemoc začíná ve střevech najdete kompletní protokol obnovy leaky gut, mikrobiomu, 250 stran, 420 vědeckých studií, 2 video-předášky a více než 30 přírodních látek i se studiemi, které Vám pomohou upevnit fyzické i psychické zdraví, výkonnost a spokojenost.

Ukázka: Kapitola zdarma 

Pokud chcete vědět, jak samotná kniha a její obsah vypadají, stáhněte si kapitolu zdarma, která se zabývá otázkami pšenice.
 

Základní suplementace - Trio Leaky Gut

Důležité informace k ebooku Nemoc začíná ve střevech

  • Jedná se o ebook, proto prosím volte platbu kartou nebo převodem.
  • Knihu v elektronické podobě Vám zašleme na mail do 48h od zaplacení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: