Špunty do uší PROFI

Kód: 46199
89 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kvalitní spánek = naprosté ticho a tma. Často nás spánek narušuje hluk, který si myslíme, že nevnímáme. Lidské ucho je extrémně citlivé a nikdy si neodpočine. Takže i když spíme, naše uši fungují. Aniž bychom si toho byli vědomi, slyšíme hluk například veřejné dopravy, letadel nebo hudby přicházející od souseda. Veškeré zvuky jsou neustále zpracovávány a tělo na ně reaguje různými způsoby prostřednictvím nervů. Pro klidný spánek mohou posloužit špunty do uší, které jsou vyrobeny ze silikonu, díky čemuž jsou pohodlné a uchu se krásně přizpůsobí.

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

Špunty, na které se můžete spolehnout!

V minulosti bylo se západem slunce téměř naprosté ticho. Dnes jsme i v noci obklopeni celou řadou zvukových i světelných elementů, které mají negativní dopad na spánek a celkové zdraví. Dobrý spánek vyžaduje naprosté ticho. Špunty do uší jsou pomocník pokud vás ruší hluk z ulice, chrápání partnera nebo potřebujete klid při učení či práci. Jsou vyrobeny ze silikonu, díky čemuž se přizpůsobí uchu a netlačí. Jsou vhodné doma, při cestování a kdekoli, kde je velký hluk. Spolu s maskou na spaní, která blokuje dopady světla vytváří perfektní dvojici pro klidný a ničím nerušený spánek. 

O vlivu hluku na naše zdraví si můžete přečíst v tomto článku.

spunty uvod

 

Přednosti špuntů do uší:

  • Vyrobeny ze silikonu.
  • Eliminuje všechen hluk.
  • Pro maximální ticho při práci, učení, spánku.
Co se děje, kdyý zaslechneme hluk_inforgafika_cz

BrainPedia.cz - místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Barva: modrá

Materiál: plast, silikon.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
ŠV Avatar autora | 18.9.2023
Špunty jsou sice silikonové, ale nevidím rozdíl, když je mám a když ne, hluk slyším stejný.
VH Avatar autora Veronika Halusková (Administrátor) 19.9.2023
Dobrý den Šárko, děkujeme za recenzi, mrzí mne, že Vám produkt nevyhovuje. Ozve se Vám kolegyně, aby se vše vyřešilo k Vaší spokojenosti. :) Přeji pěkný den, Veronika.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BrainMax je česká značka vyrábějící špičkové doplňky stravy, cébédé produkty a BIO potraviny, které se vyznačují vysokou kvalitou a pozitivním účinkem na zdraví. U doplňků stravy klademe důraz na vědecky ověřený přístup a kvalitu použitých surovin, tak aby jejich využitelnost tělem byla, co nejlepší. Při výrobě potravin se soustředíme především na BIO původ, tak aby byly potraviny chutnékvalitní a přinášely tělu zdraví prospěšný efekt. Díky BIO původu není v potravinách zbytečná chemie a při pěstování plodin v ekologickém zemědělství  jsou aplikovány přírodě prospěšné postupy. U výroby potravin ani u doplňků stravy nepoužíváme balastní látky či jiné zdraví škodlivé příměsi. Děláme opravdové doplňky stravy a potravinykteré fungují. BrainMax je na trhu již od roku 2015.

loga-brainmax-2