Hackni svůj mozek! Produkty pro zvýšení mentálního výkonu zakoupíte ZDE

Ecce Vita Probiomix

Kód: 4077
830 Kč –5 %
ev probiomix 900x900
830 Kč –5 % 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.1.2020

Komplexní směs obsahující aktivní probiotické bakterie s prebiotiky FOS a inulinem. Probiomix obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny)  FOS a inulinu. Kapsle jsou enterosolventní, prochází žaludkem bez vlivu na jeho sliznici a rozpouští se až ve střevě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecce Vita Probiomix 

Probiomix obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny)  FOS a inulinu. Kapsle jsou enterosolventní, prochází žaludkem bez vlivu na jeho sliznici a rozpouští se až ve střevě.

Aktivní probiotické bakterie se přirozeně vyskytují v gastrointes¬ti­nálním traktu. Podílejí se na ochraně a regulaci zažívacího traktu a imunitního systému. Kmeny Lactobacillus se vyskytují přirozeně v tenkém střevě, močovém a pohlavním systému. Kmeny Bifidobacterium tvoří většinu zdravých bakterií v tlustém střevě. Půdní bakterie (SBO, v angličtině soil-based organisms) jsou probiotické mikroorganismy, nacházející se v půdě. Z těchto druhů jsou zastoupené druhy Bacillus coagulans a Bacillus subtilis, Streptococcus thermophilis.

Dávkování

Probiomix uchovávejte na chladném a temném místě, nejlépe v lednici při optimální teplotě 5 °C stupňů. Doporučené dávkování je jedna tableta ráno na lačný žaludek, zapít vodou, cca 30 minut před jídlem.

Při kúře na podporu trávení vhodné kombinovat s Gut protect a Digest plus.

Obsah balení: 30 enterosolven­tních kapslí

Složení

Bifidobacterium  lactis (Bifidobacterium  lactis), Lactobacillus plantarum (Lactobacillus plantarum), Bacillus subtilis (Bacillus subtilis), Bifidobacterium longum (Bifidobacterium longum), Bacillus coagulans (Bacillus coagulans), Lactobacillus acidophillus (Lactobacillus acidophillus), Lactobacillus casei (Lactobacillus casei), Lactobacillus rhamnosus (Lactobacillus rhamnosus), Streptococcus thermophilus (Streptococcus thermophilus), Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii), inulín, FOS (FOS), silice (silice)

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Dotaz 11.12.2019 15:27
Dobrý den, chtěla bych si objednat probiotika probiomixx, uvádíte, že se musí uchovávat v lednici, můžete zaručit, že se při přepravě a doručení nestane to, že by probiotika byly delší dobu v teplejším prostředí a tím přestaly být účinné? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Michaela.
Odpovědět
RH Avatar autora Dotaz 23.12.2019 09:26
Dobrý den, my je v lednici máme. Sklady a přepraviště od dopravců jsou v chladném prostředí a přes zimu se nestane, že by se produkt vystavoval vyšší teplotě. Při vyšších teplotách se k produktu budou posílat malé chladící krabičky, které zaručí, že probiotika zůstanou v chladu po celou dobu přepravy. S pozdravem Roman, Brainmarket
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 3.12.2019
Mohu jenom doporučit, skvělý přípravek. Velmi mi pomohl už po 3dnech
5
AV Avatar autora | 5.8.2019
Skvely pripravok, rychle dodanid, spokojnost