Novinka! Brainmax Pure Yerby s příchutí! Zakoupíte: ZDE

Garden of Life Vitamin Code RAW D3, 5000 IU, 60 kapslí

Kód: 97877
Novinka Tip
769 Kč –28 %
upraveno vitamin d3 5000iu 500x600
769 Kč –28 % 557 Kč
Skladem

Vitamin D3 RAW společnosti Garden of Life je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je založena na RAW organických, technologicky nezpracovaných, nerafinovaných, doplňků stravy, neobsahujících lepek, mléko, pojiva a plniva ale s obsahem probiotik a enzymů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garden of Life Vitamin Code RAW D3, 5000 IU, 60 rostlinných kapslí

Garden of Life dodává klíčový vitamin D3 ve snadno vstřebatelné formě v rostlinných kapslích. Vitamin D je normálně získáván ze stravy a produkován kůží, když na ni dopadá ultrafialové sluneční záření. Ve stravě se však příliš hojně nevyskytuje a v zimním období nebo při použití opalovacích krémů může být obtížné "nachytat" dostatek slunečních paprsků. 
Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, udržení normálního stavu kostí a zubů a normální činnosti svalů. Kromě toho podporuje správnou funkci imunitního systému. 

Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je založena na RAW organických, technologicky nezpracovaných, nerafinovaných, doplňků stravy, neobsahujících lepek, mléko, pojiva ani plniva ale s obsahem probiotik a enzymů. 

  • Vysoká účinnost.
  • Pomáhá udržet normální stav kostí a zubů.
  • Zajištěna GMP kvalita (správná výrobní praxe).
  • Pozitivní vliv na imunitní systém

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli týdně s jídlem nebo podle pokynů kvalifikovaného lékaře. Lze kapsli otevřít a obsah smíchat s vodou či džusem. Není určeno pro děti.

(Dávkování podle české legislativy se liší od dávkování doporučeného výrobcem. Každá kapsle obsahuje vysokou dávku vitaminu D, který se v těle ukládá. Předávkování vitaminem D může způsobit zdravotní komplikace jako hyperkalcémii. Během užívání doporučujeme spolupráci s lékařem a pravidelné sledování hladiny vitaminu D v těle, případně sérové hladiny vápníku.)  

Výživové hodnoty
Velikost porce: 1 kapsle
Počet porcí: 60
  Množství na porci % Denní hodnota
Vitamín D3 (jako D3)  125 mcg 1250%
High Omega-9, Chlorela s rozrušenou buněčnou stěnou 
250 mg +
RAW Organické složka - ovoce a zelenina 
Organické jablko (ovoce), Organické řepy (kořen), Organické brokolice (stonek a květ), Organická mrkev (kořen), Organický špenát (list), Organické rajče (ovoce), Organické jahody (ovoce), Třešně z organických listů (ovoce), organické ostružiny (ovoce), organické zelené papriky (ovoce), organické brusičské klíčky (list), organické borůvky (ovoce), organický zázvor (kořen), organický česnek (cibule), organická zelená cibule ( žárovka), organická malina (ovoce), organická petržel (list), organický květák (květ a stonek), organické červené zelí (list), organický kale (list), organická okurka (tykev), organický celer (stonek), organický chřest (květ a stonek)
150 mg +
Probiotika a enzymy
Lipasová směs surové probiotické a enzymové proteázy, proteáza, aspergillopepsin, beta-glukanáza, celulasa, bromelain, fytáza, laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus] 500milion CFU
60 mg +
+ Denní hodnota nebyla stanovena.


Další ingredience

Rostlinná celulóza (tobolka), organická rýže.

Neobsahuje přísady, umělá barviva ani konzervanty.

Upozornění

Stejně jako u jakéhokoli doplňku výživy se před použitím tohoto produktu poraďte se svým lékařem. Obzvlášť pokud pravidelně užíváte léky nebo jste pod jiným lékařským dohledem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Uchovejte v chladu a suchu.

Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená nebo chybí.

Balení

60 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.205 kg
Balení: 60 kapslí
Země původu: US

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: