NOW L-theanine 100 mg, Taurin a Inositol, 90 žvýkacích kapslí

Kód: 45618
Akce Výprodej
Značka: Now® Foods
429 Kč –16 %
0144 mainimage
429 Kč –16 % 360 Kč
Produkt byl vyřazen
Možnosti doručení

L-Theanin je jedinečná aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v zelené čaji (Camellia sinensis). L-Theanin podporuje relaxaci při zachování bdělosti a podporuje zdravé kognitivní funkce. Dle řady vědeckých výzkumů je pravidelné pití zeleného čaje spojováno s pozitivními účinky na zdraví lidského mozku. L-Theanine v tomto produktu se nijak neliší od theaninu v zeleném čaji. Jako bonus je v tomto produktu přidán k l-theaninu ještě zelený čaj bez kofeinu (lístky Camellia sinensis).

Detailní informace

Rychlá expedice
Rychlá expedice
Produkty máme opravdu skladem.
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Jsme zkušení. Rádi poradíme!
Testujeme, co prodáváme
Testujeme, co prodáváme
Ověřujeme vysokou kvalitu produktů.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč.

Detailní popis produktu

NOW GABA (kyselina gama-aminomáselná) 100 mg, Taurin, Inositol a L-Theanin, 90 žvýkacích kapslí

L-Theanine je aminokyselina, které se téměř výhradně vyskytuje v zeleném čaji, jehož pití je dle řady vědeckých studií spojováno s pozitivními účinky na lidský mozek. L-Theanine od NOW je svým složením zcela identický s theaninem ze zeleného čajeL-Theanin by mohl také prostřednictvím tohoto relaxačního účinku podporovat zdravé cévní funkce.

Doporučené dávkování

Žvýkejte 1 tabletu 1 až 3x denně podle potřeby, nejlépe nalačno.

Složení

Velikost dávky: 1 žvýkací tableta
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
L-Theanine 100 mg ***
Inositol 100 mg ***
Taurin (volná forma)
100 mg
***

* % denní referenční hodnoty příjmu 

** Procentuální denní hodnoty jsou založeny na 2 000 kaloriích.
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Xylitol, sorbitol, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), přírodní příchutě, oxid křemičitý, kyselina jablečná, organický extrakt z listů stévie (enzymaticky modifikované glykosidy steviolu), stearát hořečnatý (rostlinný prášek) a řepa .

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky (zejména léky na krevní tlak) nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Xylitol je škodlivý pro domácí zvířata; při podezření na požití okamžitě vyhledejte veterinární péči. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Balení

90 žvýkacích kapslí

Země původu

USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Expirace: 02/2025
Forma: Pastilky
Počet pastilek: 90 pastilek
Pro jedince řešící: Relaxace, Srdce, cévy a krevní tlak
Výrobce: NOW
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na počátku 60. let byl obor zdravé výživy ještě v plenkách. "Zdravá výživa" byl podivný mlhavý pojem a nadšenci do zdravé výživy byli zpravidla vnímáni jako hippies a "granola-heads". V těchto prvotních formujících letech založil podnikatel Elwood Richard v oblasti Chicaga malý řetězec obchodů se zdravou výživou Health House. 

logo-now-foods

Elwood měl titul z fyzikální chemie a ve svém výzkumu na univerzitě se zaměřoval na zlepšování fyzického výkonu využitím zdravé stravy a potravinových doplňků. Znalosti získané během studií v něm zanechaly pevnou víru v přínos přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života a vytvořily základ jeho celoživotní lásky k výživě a zdravé stravě. 

NOW se snaží uspokojit zákazníkovu potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů. Přečtěte si také článek, proč jsme se rozhodli NOW zařadit do nabídky.