20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Autohypnóza - Jednoduše zapojte celou mysl a využijte svůj potenciál na maximum - Valerie Austin

Kód: 6452/84
299 Kč –13 %
Snímek obrazovky 2021 01 15 v 9.51.48
299 Kč –13 % 259 Kč
Skladem (4 ks)

Pomocí hlubokých hypnotických transů pracujte s vaší podvědomou myslí, abyste odstranili problémy a využili naplno svůj potenciál. Autohypnóza může být skvělým nástrojem k překonání překážek v našem životě. Tato kniha vás naučí ponořit se do hlubokých hypnotických transů, zbavit se negativních myšlenek a chování a zlepšit všechny aspekty svého života, jež chcete změnit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autohypnóza - Jednoduše zapojte celou mysl a využijte svůj potenciál na maximum - Valerie Austin

Autohypnóza může být skvělým nástrojem k překonání překážek v našem životě. Tato kniha vás naučí ponořit se do hlubokých hypnotických transů, zbavit se negativních myšlenek a chování a zlepšit všechny aspekty svého života, jež chcete změnit. Objevíte snadno proveditelné postupné techniky pro autohypnózu, praktické cviky, které pomáhají prohloubit hypnotický trans, ale také to, jak může hypnóza pomoci přestat kouřit, eliminovat fobie, snižovat váhu, zlepšit spánek a další. Dokonce se dozvíte, jak může hypnóza pomoci překonat závažná onemocnění. Tato kniha je vynikajícím zdrojem pro zvládnutí autohypnózy pro úplné začátečníky i pro improvizátory.

  •  

Název původní knihy: Self-Hypnosis Made Easy: Reach Your Full Potential Using All of Your Mind

Počet stránek: 192

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-288-5

  

Valerie Austin je úspěšná spisovatelka, novinářka, filmová producentka a školitelka s mezinárodními zkušenostmi na poli hypnózy. V roce 1978 o vlásek unikla smrti při autonehodě, při níž ztratila paměť. Díky hypnoterapii se jí však většina vzpomínek vrátila a Valerie se rozhodla vyměnit kariéru hollywoodské zpravodajky a vydavatelky časopisů za dráhu profesionální hypnoterapeutky. Založila vlastní úspěšnou školu hypnoterapie, stala se přední školitelkou v tomto oboru a napsala pět knižních bestsellerů. Jako konzultantka využívající hypnózu k léčbě závislosti na jídle a alkoholismu pracovala v nemocnici Priory Hospital v Londýně. Její známá metoda „Stop Smoking in One Hour“, kterou praktikovala na klinice v Harley Street, má 95% úspěšnost a využívají ji hypnoterapeuti po celém světě. Valerie pracuje s hypnózou také na svých firemních školicích kurzech, kde pomáhá výkonným ředitelům a mezinárodním byznysmenům maximalizovat jejich potenciál. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: