20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Chronická onemocnění - MUDr. Dagmar Vránová

Kód: 24494
149 Kč
Skladem (4 ks)

Publikace je určena pro všechny pacienty, kterým bylo diagnostikováno chronické onemocnění, jehož léčba spočívá nejen v medikamentózní léčbě, nýbrž i v dodržování nutných dietetických a režimových opatření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chronická onemocnění - MUDr. Dagmar Vránová

Dieta neznamená hladovění

Obvykle je pacient po stanovení diagnózy informován o tom, která jídla a potraviny by měl z jídelníčku vyřadit či omezit. Ne vždy a ne každý je však schopen se novému jídelnímu režimu podřídit, respektovat ho a navíc si zachovat pestrý a kvalitní jídelníček, ať už je mu sdělena diagnóza celiakie, Crohnovy nemoci, ulcerózní kolitidy, onemocnění slinivky břišní, jater a ledvin, diabetu, nesnášenlivosti laktózy, nebo se například musí potýkat s jídelními omezeními, která s sebou nese léčba medikamenty působícími proti srážení krve (např. warfarinem).

Naučte se i s dietou jíst chutnou a pestrou stravu

Publikace souhrnně informuje o problematice daných chorob, jídelních nástrahách a nabízí pacientům pomocnou ruku ve zkvalitnění a osvojení nového jídelního režimu s ohledem na diagnostikovanou nemoc. Opomíjena nejsou ani režimová opatření, je-li jejich dodržování žádoucí ke kompenzaci daného onemocnění.

Co můžete od publikace očekávat?

Cílem knihy není naučit pacienta vařit podle určitých receptů, nýbrž naučit ho pochopit svou nemoc, uplatnit potřebné nutriční zásady a režimová opatření pro zmírnění klinických příznaků, kompenzaci nemoci a celkové zkvalitnění života.

  •  

Název původní knihy: Plnohodnotný jídelníček při léčebné dietě

Počet stránek: 184

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7263-788-1

 

MUDr. Dagmar Vránová se narodila v roce 1972, zajímá se o komplexní směry diagnostiky a léčby člověka včetně tradiční čínské medicíny již od dob studií na lékařské fakultě Univerzity Karlovy se všeobecným zaměřením. V současné době působí jako lékař celostní medicíny, věnuje se psychoterapii, nově individuálnímu koučinku a lektorské činnosti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: