20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly - Eric Maisel, Ph.D.

Kód: 6452/87
319 Kč –13 %
Snímek obrazovky 2021 01 15 v 10.05.15
319 Kč –13 % 279 Kč
Skladem (> 5 ks)

Uprostřed neustále na nás doléhajících životních problémů a tlaků může efektivní metoda desetivteřinové koncentrace pomoci proměnit strach, starosti a obavy v klid, sílu a soustředěnost. Základní metodou popsanou v knize Deset zenových vteřin je využití jediného hlubokého nádechu a výdechu doplněné o konkrétní myšlenku. Tato kniha kombinuje východní principy založené na vědomém dýchání a všímavosti s principy západní pozitivní psychologie a představuje čtenáři meditativní zaklínadla jako účinný lék proti stresu,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deset zenových vteřin – Dvanáct zaklínadel pro hledání a nalézání smyslu, klidu a vnitřní síly - Eric Maisel, Ph.D.

Uprostřed neustále na nás doléhajících životních problémů a tlaků může efektivní metoda desetivteřinové koncentrace pomoci proměnit strach, starosti a obavy v klid, sílu a soustředěnost.

Snadno pochopitelná a jednoduchá technika

Základní metodou popsanou v knize Deset zenových vteřin je využití jediného hlubokého nádechu a výdechu doplněné o konkrétní myšlenku. Tato kniha kombinuje východní principy založené na vědomém dýchání a všímavosti s principy západní pozitivní psychologie a představuje čtenáři meditativní zaklínadla jako účinný lék proti stresu, prokrastinaci a úzkosti. Tato metoda je jednoduchá, lze ji snadno pochopit, zvládnout a praktikovat. Používat ji může každý, kdykoliv a kdekoliv, každému přináší hluboké benefity.

Změňte své základní postoje k životu

S její pomocí poznáte, že dokážete dělat i věci, které se vám dříve zdály příliš bolestivé nebo příliš obtížné, něž abyste se o ně byť jen pokusili. Rovněž zde objevíte způsoby, jak se zklidnit a koncentrovat před důležitou schůzkou nebo rozhovorem. Nakonec budete schopni změnit svůj základní postoj k životu, namísto úzkosti či pesimismu budete pozitivně naladěni, těšící se hlubokému vnitřnímu klidu.

  •  

Název původní knihy: Ten Zen Seconds: Twelve Incantations for Purpose, Power and Calm 

Počet stránek: 224

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-301-1

 

Eric Maisel, Ph.D., je autorem více než padesáti knih, včetně The Magic of Sleep Thinking. Působí jako kouč kreativity zaměřený na podporu duševního zdraví v oblasti kritické psychologie a kritické psychiatrie. Přednáší po celém světě, zajišťuje semináře kreativního hlubinného psaní a přednáší na konferencích International Society for Ethical Psychology and Psychiatry.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: