20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Devět vln stvoření – Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva - Carl Johan Calleman

Kód: 98764
369 Kč –14 %
Snímek obrazovky 2021 01 26 v 16.10.41
369 Kč –14 % 319 Kč
Skladem (3 ks)

V posledních několika letech byl náš svět svědkem změn společenského vědomí, jehož nečekaný rozvoj nebylo převládající vědecké paradigma schopno vysvětlit. Tyto změny odpovídají aktivaci nových vln stvoření vycházejících ze středu vesmíru a hluboce ovlivňujících lidské myšlení. Tvořivé vlny představují hybnou sílu evoluce kosmu a díky svému holografickému rezonančnímu souznění s lidskou myslí zásadně formují náboženské, technologické i ekonomické revoluční dění na naší planetě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Devět vln stvoření – Kvantová fyzika, holografická evoluce a osud lidstva - Carl Johan Calleman

Seznamte se s devíti vlnami stvoření

Carl Calleman předkládá kvantově-holografický pohled na světové dějiny a lidské vědomí, představuje kvantovou fyziku, na níž stojí pojetí vln v systému mayských kalendářů, a objasňuje, jak nám tyto vlny umožňují porozumět proměnám dějinných epoch na Zemi i možnostem budoucího vývoje. Dále popisuje, jak byly naše sociální systémy před aktivací Šesté vlny založeny na sjednoceném kosmickém řádu, ale hologram této vlny posunul společnost k výhradnímu zaměření na dobro a zlo, což vedlo k rozmachu patriarchálních náboženských struktur, rozvoji otroctví a vypuknutí válek. V roce 2011 byla aktivována Devátá vlna, která s sebou přinesla urychlení snah o rovnostářský svět, rostoucí znalost o vědomí jednoty a přístup k plné síle všech devíti vln stvoření.

Jakou roli hrají vlny stvoření v našem životě?

Autor vysvětluje, jak naše individuální souznění s každou jednotlivou vlnou hraje roli v kvalitě našeho života a jak musíme vědomě pracovat na tom, abychom rezonovali s vyššími vlnami. Dále odhaluje, jak se můžeme stát kvantově aktivními bytostmi v holografickém světě, když se naladíme na Devátou vlnu, a jak může každý z nás pomoci vyjevit osud lidstva naznačený ve starověkých textech.

 

Název původní knihy: The Nine Waves of Creation: Quantum Physics, Holographic Evolution and the Destiny of Humanity

Počet stránek: 264

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-299-1

  

Carl Johan Calleman je vědec a filozof s doktorským titulem z fyzikální biologie na Stockholmské univerzitě. Je uznáván díky své teorii, podle níž mayský kalendář odráží celosvětový vývoj lidské mysli. Rovněž je autorem několika knih, včetně titulu Globální mysl a počátek civilizace. Žije v Santa Fe v Novém Mexiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: