Akce "Stmívání" ! 15% sleva na produkty pro blokaci modrého světla! Nakupujte ZDE

Duhová džusová očista – Shoďte přebytečná kila, dobijte energii a posilte své zdraví - Dr. Ginger Southall

Kód: 6452/88
Akce
Značka: Anag
69 Kč –22 %
Snímek obrazovky 2021 01 15 v 10.08.01
69 Kč –22 % 54 Kč
Skladem (3 ks)

Kniha doktorky Ginger Southall, která je v Americe známá jako „Dr. Ginger“, nabízí zcela nový pohled na ovocné šťávy, které jsou čím dál populárnější u vyznavačů zdravého životního stylu. Dr. Ginger ukazuje čtenářům, jak „pití duhy“ – červené, oranžové, žluté, zelené, modré, indigo a fialové čerstvé organické šťávy pomůže při hubnutí, proti stárnutí, k získání energie a celkové rovnováze těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duhová džusová očista – Shoďte přebytečná kila, dobijte energii a posilte své zdraví - Dr. Ginger Southall

Konečně je zde zábavný a barevný způsob, jak se zbavit kil a detoxikovat své tělo!

Pijte duhové ovocné nápoje a budete zdravější!

Kniha doktorky Ginger Southall, která je v Americe známá jako „Dr. Ginger“ (www.facebook.com/thedrginger), nabízí zcela nový pohled na ovocné šťávy, které jsou čím dál populárnější u vyznavačů zdravého životního stylu. Dr. Ginger ukazuje čtenářům, jak „pití duhy“ – červené, oranžové, žluté, zelené, modré, indigo a fialové čerstvé organické šťávy pomůže při hubnutí, proti stárnutí, k získání energie a celkové rovnováze těla.

Detoxikace pomocí pití ovocných šťáv

Díky tomuto inovativnímu a revolučnímu odšťavňovacímu programu se čtenáři nastartují pro zhubnutí a zlepšení zdraví pomocí pití 7 barevných nápojů za 7 dnů a zhubnou až 7 kg. Duhová džusová očista je seznámí se správnými metodami odšťavňování, odhalí mylné představy o detoxikaci a naučí je, jak se vyhnout běžným chybám při odšťavňování počítáním barev, ne kalorií.

 

Název původní knihy: The Rainbow Juice Cleanse

Počet stránek: 192

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-033-1

 

Doktorka Ginger Southall vystudovala chiropraxi a působí jako konzultantka v oblasti zdraví a wellness. Vědomosti předává rovněž do 500 nejúspěšnějších společností světa podle žebříčku časopisu Fortune. Vystupovala jako zdravotní poradkyně v televizních pořadech, vyučuje na Hippocrates Health Institute a působí v radě společnosti inovativní zdravé výživy a wellness s názvem Ariix.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: