20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Hubněte s aktivním středem těla - Kenichi Sakuma

Kód: 24491
239 Kč –15 %
Hubněte s aktivním středem těla - Kenichi Sakuma
239 Kč –15 % 203 Kč
Skladem (5 ks)

Žádné velké přemáhání ani úsilí, pouze 5 základních cviků. Každé tělo se může změnit k lepšímu! Zatočte s povislým břichem a silnými stehny a hýžděmi!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hubněte s aktivním středem těla - Kenichi Sakuma

Kenichi Sakuma, trenér celebrit a sportovní psycholog tvrdí, že tajemstvím, díky kterému jsou modelky schopné bez problémů zhubnout a udržovat si vysněnou váhu, je způsob, jakým zapojují svaly středu těla. „Modelkovským středem těla“ nazývá svaly, které modelky umějí správně používat, zatímco většina ostatních žen je zanedbává. Naučíte-li se tyto svalové skupiny správně používat i vy, zvýší se váš bazální metabolismus, a tím pádem i množství spalovaného tuku. Navíc začnete zapojovat všechny svaly mnohem rovnoměrněji, díky čemuž budete mít štíhlejší boky, stehna a paže i pevnější břicho. Jakmile se vaše tělo naučí dané svaly správně používat, začne je při cvičení automaticky zapojovat, a vy se tak na jejich práci nebudete muset nijak zvlášť soustředit.

Nebojte se nepravidelného denního režimu nebo nedostatku času na cvičení

Nemusíte se bát žádného dalšího hubnoucího selhání v důsledku nepravidelného denního režimu nebo nedostatku času na cvičení. Zaznamenáte změny, o kterých jste si ještě nedávno mysleli, že jsou vzhledem k vašim genetickým předpokladům či nesprávným návykům nemožné. Nezáleží na tom, jakou konfekční velikost momentálně nosíte, ani na tom, jak jste na tom s fyzičkou.

Název původní knihy: Trunk Muscle Reset Diet

 

Počet stránek: 96

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-251-9

 

Kenichi Sakuma je osobní trenér a specialista na tvarování těla, který v této oblasti pomohl tisícům „obyčejných lidí“, ale i modelkám a účastnicím nejrůznějších soutěží krásy. Věnoval se japonským finalistkám tří nejvýznamnějších světových soutěží krásy: Miss Universe, Miss International a Miss World. V Miss International radil reprezentantkám USA, Francie a Velké Británie. Často ho vyhledávají castingové nebo scoutingové agentury a pracuje i pro vlivné osobnosti z nejrůznějších oblastí, včetně například televizních producentů nebo redaktorů známých časopisů.Kenichi Sakuma je šéftrenérem v CharmBody, studia zaměřeného na tvarování postavy, jehož klientelu tvoří především modelky. CharmBody funguje nejen v Japonsku (Tokio, Nagoja, Ósaka, Saitama, Fukui a Mie), ale i v Los Angeles, Singapuru a Šanghaji. Další pobočky Kenichi otevřel v Paříži, Londýně, Miláně a Sydney. Jako osobní trenér má Kenichi Sakuma dlouholeté zkušenosti, práci s klienty se začal věnovat ještě při studiích. Rukama mu projde na 4 000 klientů ročně. Kenichi vystudoval obor fyziologie pohybu na Národní asociaci pro silový a kondiční trénink v Coloradu, USA.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: