20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Kvantová láska – Využijte energii atomů svého těla k vytvoření vytouženého vztahu - Laura Berman

Kód: 6452/99
99 Kč
Skladem (1 ks)

Zamilovanost je úžasná zkušenost… ale jak v ní setrvat co nejdéle? Expertka na lásku, sex a vztahy Laura Berman však díky nejnovějšímu vědeckému a metafyzickému výzkumu nabízí fascinující poznání – vyšší úroveň lásky nás pobízí k pohybu vpřed, nikoliv zpět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvantová láska – Využijte energii atomů svého těla k vytvoření vytouženého vztahu - Laura Berman

Zamilovanost je úžasná zkušenost… ale jak v ní setrvat co nejdéle?

Vyšší úroveň lásky – kvantová láska

Jakmile začne intenzivní vzrušení z nového vztahu slábnout, je jedinou možností znovu obnovit prvotní kouzlo zamilovanosti, nebo se spokojit s méně naplněným milostným životem. Expertka na lásku, sex a vztahy Laura Berman však díky nejnovějšímu vědeckému a metafyzickému výzkumu nabízí fascinující poznání – vyšší úroveň lásky nás pobízí k pohybu vpřed, nikoliv zpět.

Slaďte se s partnerem pomocí kvantové lásky

Při studiu kvantové fyziky jsme se naučili zásadní pravdu – skutečnost, že z molekulárního hlediska je každý z nás pouhou zásobárnou energie. Laura Berman vysvětluje, jak můžete využít vašeho vnitřního světa k vytvoření takové úrovně vášně, propojení a blaženosti ve vztahu, o níž jste ani nesnili. Na základě své klinické praxe, případových studií, ale i osobních zkušeností vás naučí určit vaši jedinečnou energetickou frekvenci lásky, a to díky mapě kvantové lásky, vědomě pracovat s energií vašeho těla, srdce a mysli, vytvořit si čtyři klíčové závazky, které zvýší váš energetický profil, sladit vaši frekvenci s partnerem, i to, jak mít kvantový sex.

Kvantová láska pro každého z nás

Tato kniha, stejně jako kvantová láska v ní popsaná, je vhodná pro každého, ať už hledáte partnera, nebo žijete ve vztahu. Dosáhnete nových výšin intimity a získáte nový smysl lásky i života.

  •  

Název původní knihy: Quantum Love: Use Your Body´s Atomic Energy to Create the Relationship You Desire

Počet stránek: 344

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-153-6

 

Laura Berman, PhD, je světově proslulou učitelkou a léčitelkou v oblasti lásky, sexu a partnerských vztahů. Je zakladatelkou a ředitelkou Berman Institute v Chicagu, který se specializuje na pomoc partnerským dvojicím při řešení jejich konfliktů, pomáhá jim semknout se v krizovém období a pozvednout svou emocionální i tělesnou intimitu do netušených výšin. Je asistentkou profesora psychiatrické a porodnicko-gynekologické kliniky Feinberské zdravotnické školy na Severozápadní univerzitě v Illinois, USA. Laura Berman, jež je považována za myšlenkového vůdce svého oboru, je autorkou bestsellerů podle New York Times a moderátorkou rozhlasové show Uncovered Radio with Dr. Laura Berman. Objevila se na stránkách snad všech hlavních severoamerických časopisů a novin, stejně jako ve většině televizních talkshow a publicistických pořadů ve Spojených státech. Laura je členkou sboru poradců v televizní reality show Dr. Oze a je nejčastějším hostem Stevea Harveye. Žije v Chicagu s manželem, třemi syny a psem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: