20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Kvantový doktor - Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou - Amit Goswami

Kód: 6452/100
279 Kč –15 %
Snímek obrazovky 2021 01 15 v 12.11.43
279 Kč –15 % 237 Kč
Skladem (4 ks)

Podle kvantového fyzika Amita Goswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Tento nový směr má působivou schopnost integrovat konvenční vědu, spiritualitu a léčitelství. V tomto novém vydání své populární knihy Kvantový doktor Goswami odvážně reinterpretuje přední metody alternativní medicíny – homeopatii, čínskou medicínu, akupunkturu, ájurvédu a konvenční medicínu, a to z pohledu kvantové fyziky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvantový doktor - Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou - Amit Goswami

Podle kvantového fyzika Amita Goswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Tento nový směr má působivou schopnost integrovat konvenční vědu, spiritualitu a léčitelství.

Medicína versus alternativní terapie

V tomto novém vydání své populární knihy Kvantový doktor Goswami odvážně reinterpretuje přední metody alternativní medicíny – homeopatii, čínskou medicínu, akupunkturu, ájurvédu a konvenční medicínu, a to z pohledu kvantové fyziky. Ukazuje, jak mohou být tyto zdánlivě různorodé modely sjednoceny do nového mnohovrstevného systému založeného na nové „vědě v rámci vědomí“.

Věda v rámci vědomí

„Vědomí je v samém centru nemoci i léčby,“ říká autor. Kvantový doktor tak představuje pro lékaře i pacienty úplně nový způsob aplikace medicíny, cestu, jež přináší mnohem větší naději na uzdravení. Goswami tento přístup nazývá integrální medicínou. Říká k tomu: „Tento přístup je zcela nový a může se stát legitimní základnou pro změnu paradigmatu v medicíně.“

 

Název původní knihy: Quantum Doctor 

Počet stránek: 248

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7263-890-1

 

Amit Goswami, Ph.D., je profesor teoretické fyziky na odpočinku. Od roku 1968 působil na University of Oregon v Eugene. Je průkopníkem nového paradigmatu známého jako „věda v rámci vědomi“. Goswami je autorem velmi úspěšné učebnice Quantum Mechanics používané dodnes na univerzitách po celém světě. Napsal rovněž řadu populárněvědeckých knih, jako např. The Self-Aware UniverseThe Visionary WindowPhysics of the Soul God Is Not Dead. Goswami účinkoval ve filmech CoMyJenVíme!? a Dalai Lama Renaissance a v cenami ověnčeném dokumentu The Quantum Activist.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: