20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Nakrmte svůj mozek – 7 kroků k lehčímu já a jasné mysli - Delia McCabe

Kód: 24509
399 Kč –15 %
Snímek obrazovky 2021 01 15 v 15.36.39
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem (5 ks)

Tato kniha představuje ten nejlepší návod, jak dostat svůj mozek do prvotřídní formy a udržet ho zdravý pomocí stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nakrmte svůj mozek – 7 kroků k lehčímu já a jasné mysli - Delia McCabe

Myslete na svůj mozek – poskytněte mu správnou výživu

S přihlédnutím ke stárnutí populace, narůstajícím případům demence a s vědomím znepokojivě přibývajících případů těžkých depresí a stresu je zapotřebí se o svůj mozek starat tak, jako by to bylo to nejdůležitější na světě. Bylo dokázáno, že je možné zlepšit soustředění a paměť, snížit míru stresu a úzkost a lépe myslet už jen díky konzumaci stravy bohaté na potřebné živiny.

Co v knize naleznete?

V první části knihy vás autorka provede 7 kroky svého programu, jednoduše a srozumitelně vám vysvětlí vědecké pozadí toho, jak mozek funguje, a ukáže vám, jak vitamíny, minerály, tuky, oleje, sacharidy a proteiny ovlivňují funkčnost mozku. Ve druhé části vám představí chutné, rychlé a jednoduché recepty, které mohou tvořit základ vašeho nového jídelníčku, a poskytne vám také inspiraci k tomu, jak zrealizovat své vlastní kulinářské nápady.

  •  

Název původní knihy: Feed Your Brain: 7 Steps to a Lighter, Brighter You! 

Počet stránek: 300

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-151-2

 

 

Delia McCabe má magisterský titul z psychologie, ale nadšeni pro „léčbu slovem“ ji přešlo poté, co zjistila, že to, co jíme, přímo ovlivňuje mozkové funkce, a že pokud není mozek správně vyživován, žádné množství slov jej nepřiměje optimálně fungovat. Místo toho se Delia rozhodla věnovat svůj čas rozsáhlému výzkumu toho, co mozek potřebuje k tomu, aby fungoval skutečně naplno. Výsledkem je její jedinečný program v sedmi krocích, který lidem pomáhá změnit stravovací návyky, aniž by jim do života přidal stres. Znovu a znovu viděla, že správná strava může mít zásadní vliv na paměť, náladu, schopnost soustředěni a míru stresu. Pořádá workshopy a semináře. Její doktorské studium bylo zaměřeno na to, jaké účinky mají některé specifické živiny na míru stresu u žen. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: