20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Příroda a lidská duše - Bill Plotkin

Kód: 6452/233
469 Kč
Skladem (4 ks)

Kniha nabízí zkonsolidovanou a neocenitelnou předlohu pro vnitřní a vnější vývoj – nejen individuální, ale rovněž kolektivní. Autor v ní definuje osm stadií lidského života a brilantně, bystře a mistrovsky popisuje kulturní a individuální úkoly pro každé z těchto stadií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příroda a lidská duše - Bill Plotkin

Kniha nabízí zkonsolidovanou a neocenitelnou předlohu pro vnitřní a vnější vývoj - nejen individuální, ale rovněž kolektivní. Autor v ní definuje osm stadií lidského života a brilantně, bystře a mistrovsky popisuje kulturní a individuální úkoly pro každé z těchto stadií. B. Plotkin jako výzkumný psycholog studoval sny a změněné stavy vědomí dosahované prostřednictvím meditace, biologické zpětné vazby a hypnózy. Jako zakladatel a prezident Animas Valley Institute, prováděl od roku 1980 tisícovky lidí iniciačními přechody v přírodě. V současnosti působí jako ekoterapeut, hlubinný psycholog a průvodce v divoké přírodě, vede řadu zážitkových přírodních individuálních programů.

 

Počet stránek: 709

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-87249-57-4

 

Bill Plotkin, Ph.D. - Hlubinný psycholog, průvodce do divočiny a jedna z vůdčích osobností současných programů osobního rozvoje a iniciací založených na přírodě. Doktorát z psychologie získal na University of Colorado v Boulderu a předtím působil na vzdělávací a výzkumné fakultě na State University of New York, kde studoval sny a změněné stavy vědomí dosahované prostřednictvím meditace, biologické zpětné vazby a hypnózy. Bill je zakládajícím ředitelem Animas Valley Institute (AVI) v jihozápadním Coloradu, neziskové organizace s dvaceti průvodci, kteří od roku 1980 vedou na přírodě založené programy iniciace duše. Každý rok lidé z AVI provázejí stovky lidí – lékařů, umělců, terapeutů, rodičů, učitelů, a středoškolských i vysokoškolských studentů – na putováních soulcraftu do vnitřní/vnější divočiny. Bill rovněž vede pětidenní semináře soulcraftu v ústraní v centrech po celých Spojených státech, a výcvikové a učňovské programy pro průvodce soulcraftu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: