Novinka! BrainMax Testoboss: 7 bylin pro maximální potenci a vitalitu! Zakoupíte ZDE

Vesmírný objednávkový servis - Bärbel Mohr

Kód: 98767
209 Kč –15 %
Snímek obrazovky 2021 01 26 v 16.43.40
209 Kč –15 % 178 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Co je třeba udělat, aby se náš život naplnil zázraky? „Slunce ti leží u nohou a hvězdy padají do klína.“ – přesně takový život si člověk může objednat, tvrdí autorka. Ve svém návodu popisuje, kde, jak a co dělat, chceme-li, aby byl náš život plný zázraků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vesmírný objednávkový servis - Bärbel Mohr

Cesta k lepšímu životu

Nemějte obavy, žádná dřina to není. Hlavní zásada autorky Bärbel Mohr totiž zní: „Hlavně se při tom moc nenamáhat.“ Místo toho jde jen o to, jak udělat z této cesty ke stále jednoduššímu, šťastnějšímu a uspokojivějšímu životu radostné a pestré dobrodružství s mnoha napínavými objevy. Bärbel Mohr se v knize Vesmírný objednávkový servis také nezapomíná vypořádat se všemi námitkami a údajnými překážkami, které by mohly omezit možnosti vesmírného objednávkového servisu, nebo je dokonce znemožnit. Kniha pro ty, kteří si chtějí naplnit život radostí, láskou a prosperitou bez zbytečné námahy.

 

Název původní knihy: Der kosmische Bestellservice

Počet stránek: 208

Vazba: vázaná

ISBN: 978-80-7263-407-1

  

Bärbel Mohr, ročnik 1964, pracovala před svou kariérou autorky knih jako fotografka, redaktorka a grafička. V roce 1995 začala psát pro jeden časopis – jako hobby. Objednáváme z vesmíru rozdávala nejdříve mezi přáteli a známými jako ruční kopii, dříve než tento text vyšel jako kniha a stal se bestsellerem. Poté napsala ještě mnoho dalších titulů a představila se i jako videoproducentka (Plníme si sami svá přáni ze srdce). Od roku 1995 začala vést semináře a přednášky. Koncem roku 2001 se ji narodila dvojčata. Od té doby zredukovala svá vystupování na veřejnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: