20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Vylaďování lidského biopole – Léčba vibrační zvukovou terapií - Eileen Day McKusick

Kód: 6452/132
149 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Záhy poté, co Eileen McKusick začala při svých masážích nabízet zvukovou terapii, přišla na to, že pomocí vidlicové ladičky nalezla poruchy v energetickém poli nebo biopolích, která obklopují každého jejího klienta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylaďování lidského biopole – Léčba vibrační zvukovou terapií - Eileen Day McKusick

Zvuková terapie – klíč k mnoha problémům

Eileen McKusick záhy díky své praxi zjistila, že energetické poruchy v lidském biopoli souvisejí s emocionálními a fyzickými traumaty, kterými její klienti prošli během svého života. Biopole působí jako záznam o bolesti, stresu a traumatu z minulého vývoje. Přejížděním vidlic přes tato místa v biopolích lze nejen opravit zkreslené vibrační zvuky, ale rovněž poskytnout dotyčnému stálou a někdy i okamžitou úlevu od bolesti, úzkosti, nespavosti, migrény, deprese, fibromyalgie, trávicích potíží a celé řady dalších problémů.

Zvukové vyrovnávání jako léčebná terapie

Dnes, téměř o 20 let později, praktikuje Eileen McKusick plně propracovanou zvukovou léčebnou metodu, kterou nazvala „zvukovým vyrovnáváním“, a zpracovala podrobnou mapu biopolí obsahující přesná místa, kde jsou uloženy konkrétní emoce, vzpomínky, neduhy a traumata. V této knize nás autorka seznamuje s kompletním zvukovým vyrovnávacím cvičením, které ilustruje anatomickými mapami biopolí. Popisuje, jak můžete pomocí ladící vidlice najít a odstranit bolest i trauma uložené v biopoli. Odhaluje, jak se tradiční principy a umístění čaker přímo shodují s jejím objevem biopolí a jak zkušenost s traumatem vytváří v biopoli „patologické kmitání“, což způsobuje rozpad řádu, stavby a funkce těla.

Konečně terapie, která pomáhá

Eileen McKusick nabízí v této knize revoluční pohled na mysl, energii, paměť a trauma. Její průvodce vyrovnáváním zvukem poskytuje nové metody léčení pro ty, jež pracují s energií, léčí zvukem, pro maséry i pro ty, kteří chtějí překonat chronická onemocnění a odblokovat traumata z minulosti.

  •  

Název původní knihy: Tuning the Human Biofield: Healing with Vibrational Sound Therapy

Počet stránek: 232

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-156-7

 

Eileen Day McKusick provádí výzkum účinků slyšitelného zvuku na lidské tělo a jeho biopole od roku 1996. Dosáhla magisterského titulu v integrativním vzdělávání a v současnosti pracuje na doktorském studijním programu v integrativní léčbě. Vy­učuje soukromě a na Johnson State College a svou praxi terapie zvukem provozuje ve Stowe ve Vermontu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: