20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

Základy makrobiotiky - Herman Aihara

Kód: 24536
Akce
Značka: Anag
109 Kč –18 %
Snímek obrazovky 2021 01 22 v 17.29.51
109 Kč –18 % 89 Kč
Skladem (4 ks)

K tomu, aby člověk logicky pochopil, co potřebuje ve vztahu ke svému zdraví, momentálním potřebám i vztahu k prostředí, ve kterém žije, vznikla makrobiotika. Nejedná se o žádnou vědeckou disciplínu, ani sektu či výživový směr. Jde o popis a způsob uspokojení potřeb člověka. Kniha Základy makrobiotiky je určena všem, kteří by se o makrobiotice chtěli dozvědět základní informace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základy makrobiotiky - Herman Aihara

Základy makrobiotiky vychází z čínské filozofie a medicíny, ale jsou cíleně uzpůsobeny chápání "západních" lidí. Proto kniha obsahuje nejrůznější tabulky, grafy a jiné pomůcky, které jsou přiblíženy našemu způsobu učení a vnímání. Autor předkládá pohled na zdraví a nemoc z hlediska makrobiotiky, zabývá se zdrojem živin a potravinami vhodnými pro makrobiotickou stravu. V knize Základy makrobiotiky nechybí ani pojednání o historii makrobiotiky a teorii JIN a JANG. Autor také radí, jak s makrobiotikou správně začít a jak poznat, zda je člověk vyvážený.

  •  

Název původní knihy: Basic Macrobiotics

Počet stránek: 200

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7263-543-6

 

Herman Aihara je autoritou v oblasti praktické makrobiotiky a přirozeného způsobu života. Před více než 50 lety studoval s Georgem Ohsawou, člověkem, který makrobiotiku uvedl na Západ. Aihara, autor knihy Kyseliny a zásady (Acid and Alkaline) a dalších, získal západní vzdělání a má rovněž jedinečnou schopnost uplatňovat svůj analytický přístup k moudrosti starých filozofií Dálného východu. Kromě odpovědi na praktické otázky ohledně výživy diskutuje Aihara o takových problémech, jako např. o tom, jak poznat, že jste vyrovnaní, o stravování mimo domov, uplatňování principů jin a jang na zdraví či hledání skutečného smyslu života, což je konečným cílem makrobiotiky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: