NOVINKA! Limitovaná edice Performance Proteinu Dark Knight s peruánským kakaem a extraktem z Ashwagandy! Nakupujte ZDE

Indigo Herbs: Čistá síla přírody

Indigo Herbs: značka, která jde svou vlastní cestou. Superpotraviny? Bylinkářské recepty na přípravky a tinktury? Postupy ověřené generacemi a generacemi předků nejen v Evropě, ale po celém světě? Informace, které se v posledním staletí vytratily, ale nyní jsou naštěstí znovu objeveny?

Jestli je kvalita to, co u vás hraje prim, tak se pojďme podívat na to, co Indigo Herbs nabízí.

Co je to Indigo Herbs

Značka Indigo Herbs se zrodila v hlavě svému zakladateli Stevovi McKewonovi v roce 2004. Ten si tehdy všiml, že na trhu chybí spousta přírodních produktů, které znal od svých prarodičů, když hledal věci na podporu zdraví pro sebe a svou rodinu. Rozhodl se tedy získat bylinky přímo od pěstitelů a napadlo ho, že by je mohl zkusit prodat na eBay. Tak se zrodila značka Indigo Herbs.

Jeho partnerka Claire Kelly je nadšenkyně holistického přístupu k léčbě a protože o kvalitní bylinky byl zájem, rozhodli se oba jít touto cestou a svůj nový obchod a do jisté míry koníček dále rozvíjet. Kelly začala psát online příspěvky a celý projekt se tak stal oázou informací pro lidi, kteří hledali kvalitní produkty na přírodní bázi a nechtěli již být v okovech farmaceutických gigantů

IMG_4301

Byliny, adaptogeny a superpotraviny v nejryzejší formě

Hlavní komoditou Indigo Herbs jsou byliny a superpotraviny v nejnaturálnější, tedy pro organismus v nejlépe využitelné formě. Indigo Herbs produkuje více než 500 přírodních produktů pro zdraví, které zakladatelé testují na vlastní kůži tak, aby na trh uvedli vždy jen ověřené a fungující doplňky stravy či potraviny. 

,,Naším posláním je poskytovat vynikající kvalitu, čisté a přírodní složky zdraví, jmenovitě byliny, superpotraviny a celozrnné potraviny, a nadále je zpřístupňovat lidem v přijatelné ceně. Jsme tady, abychom lidi podpořili na jejich cestě k regeneraci jejich zdraví a celkové pohodě", vyjádřili se Steve a Kelly.

Steve se není věnuje čistě rozvíjení know-how a získávání nových produktů z celého světa. Bylinky Ajurvédy, Středo a Jihoamerických Indiánů, čínské medicíny i ostatních východních kultur rozšířili dnes již bohaté vědomosti sesbírané z Evropy. Sleduje a shromažďuje všechny nové informace a hledá další a další znovuobjevené byliny a superpotraviny, které by mohly mít pozitivní dopad pro lidské zdraví.

,,Nyní je skvělá doba, rozvolnění politických systému a demokratizace v různých koutech světa spolu s přístupem na internet mi dali možnost naučit se mnoho skvělých věcí, které mohu spojovat a dále sdílet", řekl Steve v jednom z rozhovorů na youtube. 

IMG_4299

Indigo Herbs odebírá suroviny jen od dodavatelů, kterým záleží na planetě a zaměstnancích (FAIR TRADE)

Kromě kvality, původu a čistoty složení je pro firmu Indigo Herbs z Anglie důležitý i výběr obchodního partnera.

Třeba původ. Značka spolupracuje jen s dodavateli, kteří mají skutečný respekt k Zemi a hospodaří tedy v souladu s udržitelným rozvojem. To je jedna z věcí, která nás přesvědčila také na Brainmarketu k tomu, abychom se o Indigo Herbs začali zajímat. Všechny suroviny pocházejí pouze od dodavatelů, kteří smýšlí stejně ať už jsou z Asie, Afriky, nebo Střední a Jižní Ameriky, Evropy, nebo Indie.

,,lidé, kteří si zakládají na kvalitě si zakládají i na původu, jsou to spojené nádoby"

Dalším kritériem výběru dodavatelů je přístup dodavatelů k zaměstnancům. Indigo Herbs spolupracuje jen s těmi, kdo svým zaměstnancům nevyplácejí minimální mzdu a kteří nevyužívají dětskou práci. A teprve po splnění toho všeho mohou dodavatelé spolupracovat na celém projektu a přinášet bylinné produkty a superpotraviny až k nám.

IMG_4297

100% čistý organický původ surovin

Žádné pesticity, konzervanty, tepelné zpracování. To je základ superpotravin. A také všech výrobků z nich tvořených, které Indigo Herbs přináší. Nyní si můžete Indigo Herbs koupit i v Česku díky BrainMarketu.

IMG_4303_1

Zkoušíme a chválíme

Byli jsme sami zvědaví. Proto jsme si vybrali a vyzkoušeli Chaga Mushroom tinkturu a Muira Puama tinkturu. Tinktury jsme si kapali do pití. To je asi nejlepší způsob, jak je používat. V džusu, nebo čaji je ani nepoznáte. Dobrou možností je taky nakapání do smoothie. Do smoothie se mimochodem taky dobře hodí všechny práškové produkty od Indigo Herbs. Dávkování tinktur je docela jednoduché, jedno plné zmáčknutí kapátka je cca. 20 kapek = 1 ml

Ztotožňujeme se s filozofií Indigo Herbs

Krom toho, že jsme chtěli přivést na náš e-shop další ryze přírodní produkty v nejlepší kvalitě jsme měli ještě jeden hlavní důvod, proč jsme se rozhodli pro Indigo Herbs. A to, protože uznávají stejné hodnoty a mají stejnou byznys filozofii. Nejdou totiž cestou ,,jen brát" a maximalizovat své zisky, ale cestou vyspělejší. Dělat byznys, dávat zpět, měnit svět směrem k lepšímu, vzdělávat a snažit se o budování něčeho, co bude lepším místem pro život.

 

Matěj Veselý