Vyzkoušejte nové BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy, 5% a 10%. Zakoupíte ZDE

Udělejme tento týden něco pro naši planetu i zdraví

Tento týden se ponese v duchu ekologie. Abyste si mohli vyzkoušet, jaké je to chovat se ohleduplně k přírodě i ke svému zdraví, vytvořili jsme pro vás slevový kupón: ekotyden s 10% slevou na veškeré zboží z kategorie antiestrogenní drogerie a zero waste. Platný jen tento týden.

eko-pc2-min

Děláte to pro své zdraví a jako bonus pomůžete planetě

Jak už je patrné od slova eko, ekodrogerie jsou prací a čisticí prostředky šetrné k přírodě. A nejen k přírodě, ale k našemu zdraví. V béžných čisticích a pracích prostředcích se nacházejí toxiny, které ohrožují naše zdraví (triklosany, neurotoxiny, karcinogenní látky, rozjasňovače, tenzidy), ale také zvyšují rezistenci bakterií, ničí vodní organismy a celkově snižují kvalitu vodyVice o škodlivosti čisticích prostředků si můžete přečíst v článku: Škodlivost konvenčních čisticích prostředků.

Voda není samozřejmost, je to dar

Myslíte si, že čističky odpadních vod dokáží všechny toxiny z našich domácností přefiltrovat na úroveň kvality horského potoku. Ne, nedokáží. Tyto chemické substance se pak dostávají do našich řek, jezer, pramenů i oceánů, kde negativně působí nejen na vodní organismy, ale v konečném důsledku i na nás. Vždyť i naše tělo je složeno z více jak 60 % z vody. Voda je prostě základ života. Zvykli jsme si, že když otočíme kohoutkem, teče pitná voda. Přistupujeme k vodě jako k samozřejmosti, ale to se může v průběhu příštích dekád razantně změnit. Proto bychom každý měli začínat malou změnou u sebe. To, že bychom měli každý šetřit vodou není potřeba zmiňovat. Ale můžete k tomu přidat ještě další stupeň zodpovědnosti. Například snížit toxickou stopu naší domácnosti používáním ekodrogerie a bio kosmetiky. Zbavíte se toxinů, zlepšíte své zdraví a jako bonus pomůžete přírodě.

Voda není jen pouhým sloučením dvou atomů vodíku a jendoho atomu kyslíku. Je vyznamným nosičem informací

Nedávno jsem narazil na článek o výzkumu vody Dr. Masaru Emoto, kde ve svém slavném výzkumu dokázal působením vnějších faktorů měnit strukturu vodního krystalu. Např. pokusy s ovlivněním vody myšlenkou a slovem, kde se na základě vyslovování slov jako láska, nenávist atd. se měnila struktura vodních krystalů. Video končí slovy: Když mohou myšlenky tohle udělat s vodou. Představte si, co mohou myšlenky udělat s námi. To je k zamyšlení...

“Tyto poznatky poukazují na to, že jsme sami tvůrci našeho vlastního života. Svůj život utváříme tím, jak myslíme, jak mluvíme, jaký zaujímáme postoj – protože to vše jsou výrazné vibrace a energie, které mají vliv na realitu, kterou zažíváme,“  doktor Masaru Emoto. 

"Voda je základem všeho života a potřebuje naší pozornost. Musíme se jí láskyplně věnovat. Jestliže nebudeme rezonovat s vodou, život našeho druhu zanikne.“ doktor Masaru Emoto.