Vlivem přetížení dopravců se mohou v následujících dnech prodloužit doby dodání objednávek o 3 až 4 dny. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Kompostovatelná brčka Preserve 50 ks Červená

Kód: 3503
Akce
Značka: Preserve
279 Kč –7 %
kompostovatelna brcka rozlozitelna preserve zelenadomacnost
279 Kč –7 % 259 Kč
Skladem

Kompostovatelná brčka vyrobená pouze z rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostovatelná brčka Preserve - Červená

  • Zcela rozložitelná brčka.
  • Kompostovatelná i v domácím kompostéru.
  • 50 ks v balení.
  • Červená barva.
  • Bez plastu, vosku nebo lepku.

Kompostovatelná brčka Preserve jsou vyrobena výhradně z rostlin a to bez použití GMO neboli geneticky nemodifikovaných surovin. Poté, co doslouží, je můžete zkompostováním vrátit Zemi. Díky čistě rostlinnému složení můžete brčka bez obav zkompostovat i ve svém domácím kompostéru - zcela se rozloží bez jakéhokoliv negativního vlivu. 

Firmě Preserve byla udělena certifikace "B Corporation", která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání a sdružuje firmy a organizace, které tyto principy ctí a plní. Skrz volný trh tak chtějí řešit nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. Dnes B Corp sdružuje přes 2.300 firem ve více než 50 zemích světa.

Preserve vytvořili inovativní projekt recyklace plastů, který sdružuje zodpovědné spotřebitele, prodejce, značky a recyklační firmy, aby společně šetřili drahocenné přírodní zdroje. Ve Spojených státech tak spolupracují jak s výrobci například balení od jogurtů, od kterých si berou zbytky polypropylenového plastu, ale také umožňují lidem, aby jim přímo poštou zasílali (nebo skrz spolupracující obchodníky předávali) již použité jogurtové kelímky a další produkty z PP #5. Recyklovaný plast má dramaticky nižší vliv na životní prostředí. V rámci tohoto projektu se vyrábí i holicí strojky, které také najdete u nás v obchodě.

Země původu

Vyrobeno v USA

Balení

50 ks

Obal

100% recyklovaný papírový karton

Barva

červená

Doplňkové parametry

Kategorie: Pití
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: