Smoothie mixér Lauben VacuFit Blender VB01

Kód: 19955
Novinka Tip
1 299 Kč
Skladem

Nestíháte? Dopřejte si lahodné smoothie za pár sekund. Díky vakuové technologii si můžete smoothie připravit už večer a ráno si jej vypít, aniž by ztratilo vitamíny a čerstvost.

 • Metoda mixování bez přístupu vzduchu pomáhá zachovat všechny živiny a vitamíny
 • Díky vysokým otáčkám rozmixuje i mražené ovoce
 • Lze mýt v myčce na nádobí
 • Součástí balení jsou přenosné keep cupy vyrobené ze zdravotně nezávadného tritanu (400 a 600 ml)
 • Tritan je odolnější a udržitelnější varianta běžného plastu a je zdravotně nezávadný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smoothie mixér Lauben VacuFit® Blender

Zažijte revoluci v mixování s Lauben VacuFit® Blender. Vakuový mixér, který suroviny zpracovává bez přístupu vzduchu, nabízí oproti klasickým mixérům lepší výsledek ve všech směrech. Lauben VacuFit® Blender funguje na principu technologie VacuFit®. Pomocí vakuové pumpy odsaje z nádoby vzduch a až poté suroviny rozmixuje.

Metoda mixování bez přístupu vzduchu s sebou nese spoustu benefitů. Při klasickém mixování dochází k oxidaci a potraviny se rychleji kazí. Oproti tomu vakuování pomáhá v potravinách zachovat všechny živiny a vitaminy. Takto rozmixovaným ingrediencím zůstane jejich původní barva a aroma, mají krémovější konzistenci a vydrží vám déle čerstvé. Zdravé smoothie si tak můžete připravit klidně večer a vychutnat si jej až ráno.

K přenosu vám poslouží praktické keep cupy, které jsou součástí balení. Odnímatelné části jsou navíc vyrobeny z odolného a lehkého tritanu, chod zajišťuje tichý motor a všechny jeho komponenty lze mýt v myčce nádobí.

 

Lehký, ale odolný

 

Maximum živin a vitaminů

Technologie VacuFit® pomáhá díky absenci vzduchu při mixování zachovávat vitaminy a živiny v potravinách a dokáže extrahovat i ty těžko dosažitelné, například z oříšků nebo bylinek.

Delší trvanlivost

Vakuování potravin až pětkrát prodlužuje jejich trvanlivost, protože při něm nedochází k oxidaci, během které se ovoce a zelenina kazí. S Lauben VacuFit® Blender si můžete zdravou svačinu připravit i dopředu a v lednici jí najít přesně tak, jak jste jí tam uložili.

Krémovější konzistence

Díky technologii VacuFit®, tedy mixování bez přístupu vzduchu, nedochází ani po delší době k separaci dužiny od vody, jako se občas děje u smoothies z obyčejných mixérů. S LaubenVacuFit® Blender docílíte dokonalé krémové konzistence.

Sbohem, hnědé avokádo

Mixování ve vakuu probíhá bez přístupu vzduchu, takže i potraviny, které jinak podléhají rychlé oxidaci, si zachovají svou původní barvu a čerstvost.

Keep cups

Součástí balení jsou dva praktické keep cupy (400 a 600 ml), ve kterých můžete studené polévky nebo smoothies přenášet, ale i skladovat. Obsah mixovací nádoby jednoduše přelijete do keep cupu, pomocí vakuové pumpy odsajete vzduch a uložíte do lednice, kde vám vydrží čerstvý i několik dní.

Tichý chod

Motor pohánějící mixér pracuje oproti klasickým mixérům poměrně tiše a tolik v domácnosti neruší.

Udržitelný tritan

Tritan, ze kterého je vyrobena mixovací nádoba i přenosné keep cupy, je odolnější a udržitelnější variantou běžně používaného plastu. Navíc je přímo určený ke styku s potravinami a nevytváří žádné nežádoucí chutě ani pachy. Díky absenci sloučeniny BPA je naprosto zdravotně nezávadný.

Rozumí si s myčkou

Díky odolnosti tritanu, ze kterého je mixér vyroben lze všechny jeho komponenty mýt v myčce nádobí. Nemusíte se tedy bát, že by příprava smoothie byla vykoupena hodinou strávenou u dřezu.

Pojistka proti přehřátí

Mixér je vybaven pojistkou, která ho automaticky vypne, pokud by hrozilo zničení přehřátím. Nemusíte se tedy omezovat, bez obav mixujte, dokud nebude výsledek perfektní.

Video tutorial

 

Vysoké otáčky

Díky vysokým otáčkám - až 20 000 za minutu – není problém dosáhnout skvělých výsledků i v případě mraženého ovoce či tvrdých plodů.

Bezpečné použití

Mixér má na spodní straně dvě protiskluzové nožičky, díky kterým je mimořádně stabilní.

Úložný prostor na kabel

Na spodní straně těla se nachází prostor pro uložení smotaného kabelu. Při zapojení na kuchyňské lince lze tedy použít pouze tu délku, kterou potřebujete, aniž by se vám někde pletl zbytek šňůry.

Parametry

 • Název: Lauben VacuFit® Blender VB01
 • Model: LBNB01
 • Napájení: 220 - 240 V, 50/60 Hz
 • Výkon: 300 W
 • Objem mixovací nádoby: 0,7 l
 • Maximální doba nepřetržitého provozu: 1 minuta

Obsah balení

 • Lauben VacuFit® Blender LBNVB01
 • Tritanová mixovací nádoba 700 ml
 • Tritanová mixovací nádoba na suché plody
 • Tritanový keep cup 400 ml
 • Tritanový keep cup 600 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické spotřebiče
Hmotnost: 1.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: