NOVINKA! Brainmax - SLEEP FASTER! 6 aktivních látek pro hacknutí spánku v obřích dávkách! Koupíte: ZDE

Ecoheart Ústní Voda 250ml

229 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

100% přírodní, 100% biologicky rozložitelná. Vyzkoušejte ji! Její sílu poznáte hned.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecoheart Ústní Voda

Skutečně přírodní

Tato handmade ústní voda je vytvořená z čistě přírodních rostlinných ingrediencí, které udržují přirozené pH v ústní dutině. V souladě s ideologií jednoduchosti a přírodních zdrojů, remineralizuje a posilňuje zuby během toho, jak osvěžuje Váš dech.

Blahodárný rituál

Ústa jsou domovem miliónů bakterií, plísní, virů a jiných toxinů. Speciální kombinace olejů a solí ústní dutinu čistí a odstraňuje škodliviny před tím, než se rozšíří do zbytku těla.

Redukuje bolesti hlavy

Když je naše tělo v toxickém stresu, mohou se dostavit bolesti hlavy a migrény. Vyplachování ústní vodou pomůže v pravý čas odstranit bakterie a předcházet tak bolestem hlavy. 

Detoxikuje organizmus

Ústa jsou bránou našeho těla pro mnohé škodlivé látky. Odstranění toxinů hned při vstupu eliminuje možnost jejich šíření.

Bělí zuby

Oleje a soli přirozeně ničí bakterie a viry, zároveň bělí a čistí zuby a udržují je zářivě bílé.

Zvyšuje energii

Odstraněním škodlivých látek hned na začátku snižuje množství práce, kterou musí tělo vynaložit na správné fungování. Výsledkem je celkově lepší pocit.

Obsah

250 ml

Složení

AQUA (water), OLEA EUROPAEA FRUIT OIL (olive oil), COCOS NUCIFERA OIL (coconut oil), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL (argan oil), NIGELLA SATIVA SEED OIL (black seed oil), LINUM USITATISSIMUM SEED OIL (linseed oil), SEA SALT, HIMALAYAN PINK SALT, MENTHA PIPERITA OIL (peppermint oil), ASCORBIC ACID (vitamin C), CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK EXTRACT (cinnamon bark extract), EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD EXTRACT (clove bud extract), TABEBUIA IMPETIGINOSA BARK EXTRACT (lapacho bark extract), LIMONENE

Země původu

Slovensko

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: