Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 150 mcg. Zakoupíte: ZDE

Go Berkey Kit - na cesty

Kód: 9961
Novinka
Značka: Berkey
4 799 Kč
Skladem

Zcela nový Go Berkey Kit je určen pro turistiku, kempování a cestování po celém světě. Je zhotoven z vysoce leštěné nerezové oceli a je dodáván s jedním vodním filtrem Black Berkey a jedním Sport Berkey - přenosný vodní filtr v plastové láhvi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Go Berkey Kit - na cesty

Go Berkey Kit je lehký, snadno přenosný a ideální pro aktivní lidi na cestách. Sestavíte jej během několika minut bez použití, nářadí, elektřiny, tlaku vody, nebo instalatérské práce. Velmi snadno se ovládá, čistí a udržuje. Jedná se o nejmenší filtrační zařízení Berkey s jednou filtrační vložkou Black Berkey. Objem komory je 0,95 l.
 
Součástí sady je:
  • 1 nerezové zařízení Go Berkey 
  • 1 filtrační vložka Black Berkey
  • 1 plastová lahev Sport Berkey
  • 1 praktický přenosný vak na sadu
 
Tento výkonný systém vyčistí jak upravenou tak neupravenou vodu i z takových zdrojů, jako jsou jezera, potoky a rybníky, případně vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody. 
 
Vodní filtr Go Berkey® odstraňuje viry, patogenní bakterie, cysty a parazity a rovněž zbavuje vodu škodlivých chemických látek, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany. 

Filtrací se rovněž eliminuje obsah rzi, bahna, sedimentů, voda se zbavuje nepříjemné chuti a zápachu, stejně jako zdraví škodlivých těžkých kovů jako je olovo a rtuť. Systém je tak výkonný, že dokáže odstranit z vody i červené potravinářské barvivo, přičemž zachovává zdraví prospěšné minerály potřebné pro vaše tělo. Žádný jiný systém nedosahuje takové účinnosti.

Jak odstranit dusičnany z pitné vody?

Dusičnany z vody lze úspěšně odstranit procesy jako průtok přes filtr s iontoměničovou náplní (anexem), destilací nebo reversní osmózou.
Ohřev ani převaření vody dusičnany neodstraní. Naopak, díky odpaření části vody může jejich koncentrace dokonce lehce vzrůst. Dusičnany neodstraní ani žádné mechanické filtry (tedy ani filtrační systémy Berkey) nebo chemická desinfekce jako je chlorování.

Ve sbaleném stavu a pro převoz lze horní komoru umístit do spodní (výška je pak pouze 25,4 cm). S jednou filtrační vložkou Black Berkey systém přefiltruje 3,8 litrů vody za hodinu.*
*Výpočet průtoku vychází z plné horní komory. S poklesem hladiny vody se snižuje i průtok.
 
* Veškeré případné placené testy a rozbory vody v souvislosti s filtračními systémy Berkey provedené ze strany kupujícího si bez výjimky kupující objednává a hradí na vlastní účet. Kupujícímu nevzniká nárok na úhradu nákladů za tyto provedené testy a rozbory a to ani v případě, kdy kupující platně odstoupí od kupní smlouvy a bude mu vrácena plná výše kupní ceny.

 

Výhody filtračních vložek Black Berkey™

DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Není nutné kupovat drahé filtry na jedno použití. Filtrační vložky Black Berkey™ lze čistit! 
Sníží-li se průtok filtrované vody, stačí očistit filtrační vložky Black Berkey™ pod tekoucí vodou pomocí hrubé části houbičky na nádobí, znovu je instalovat a váš systém bude opět připraven filtrovat vodu. Každá filtrační vložka dokáže přefiltrovat více než 11 350 litrů vody (u dvou válců je to více než 22 700 litrů) a poskytovat vám řadu let čistou a zdravotně nezávadnou vodu. 
 
TESTOVÁNÍ ÚČINNOSTI
Vzhledem k tomu, že filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží z vody odstranit i červené potravinářské barvivo, máte možnost pravidelně testovat funkčnost vašeho systému. Doporučujeme, abyste tento test s červeným potravinářským barvivem provedli hned po prvním smontování filtračního systému. Rovněž doporučujeme, abyste prováděli testování každé tři až šest měsíců a také v případě, že vaše zařízení nebylo nějakou dobu používáno nebo předtím, než je odvezete s sebou na cesty či do zahraničí, abyste měli jistotu, že správně funguje. 
Filtrační systém Black Berkey™ byl testován státními laboratořemi s akreditací EPA a výsledky předčily normy NSF/ANSI 53.

Obsah balení:

  • nerezový filtr Go Berkey
  • 1 ks filtrační vložky Black Berkey
  • primer Black Berkey
  • víko
  • láhev Sport Berkey
  • obal

 

Koupí tohoto produktu automaticky přispějete na obnovu Beskyd!

vysadime_strom_wide_clanek_pro_mateje

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní filtry
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: