Hackni svůj mozek! Biohackerská akce 2+1 Neurohacker Manifesto ZDARMA! Nakoupíte ZDE

Guarani Despalada Sin Palo 0,4kg

Kód: 2899
199 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Guarani Despalada je pečlivě vybraná nejkvalitnější paraguayská yerba maté s nezaměnitelnou surovou chutí. Narozdíl od obyčejné elaborády v ní najdete skutečně jen lístky cesmíny paraguayské bez větviček a prachu.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guarani Despalada Sin Palo

Krásné, jemné lístky, které v sobě ukrývají mnoho odstínů zelené barvy. Teplé a tajemné aroma, ve kterém ucítíme sluníčko. Guarani Despalada je další geniální produkt, který rozhodně nesmí chybět u vás doma. „Velmi silný hráč” ve své kategorii.

Sušina je nádherná. Na rozdíl od divoké, odvážné elaborády, ve které jsou viditelné jak lístky, tak i větvičky a hodně pylu, v despaladě máme pečlivě poukládané malé lístky.Tyto lístky nás svádí svou zeleností. Jakmile lístky zalijeme horkou vodou, začínají ji absorbovat a vytvářejí tak jedinečnou, teplou, sladovou, jemnou vůni. Aroma se nevnucuje, ba naopak, čeká, až si ho sami vychutnáme. Dokáže ovládnout naše smysly, stačí si jen přičichnout.

První doušky nás přenesou do tropické oblasti Guaranini Despalada. To však neznamená, že hned po prvním doušku už nemáme co poznávat. Celé yerba má toho hodně co představovat. Když pijeme despalado, je to, jako bychom utíkali ke slunci, pomalu se pohybovali po jeho paprscích mezi oblaky na nebi. Vychutnáváme si poslední doušky. Ta chuť je prostě nezapomenutelná. A i když je to cesta velmi jemná a delikátní, není vůbec nudná. Také díky sladovému znění. Tady, jako by to ostré páĺive slunce, se kterým se setkáváme v elaborádě, ustupovalo. Zde začíná chuť despalady – západ slunce. A i když je už večer, nejsme vůbec unavení. Mate totiž odbourává únavu a povzbuzuje nás. Tak máme sílu na večení relax spolu s přáteli nebo jen sami se sebou.

CO UMÍ CESMÍNA PARAGUAYSKÁ?

  • V první řadě povzbuzuje mysl i tělo. Stimuluje, brání únavě, zlepšuje koncentraci, projasňuje mysl.
  • Pokud jde o zažívání, konzumace nálevu potlačuje pocity hladu, podporuje trávení a přispívá k rychlejšímu odbourávání tuků. Přispívá k obnově poškozené žaludeční a střevní sliznice.
  • Zvláštní pozornost je dobré věnovat detoxikačnímu potenciálu Yerba mate. Pomáhá vyplavovat z těla škodlivé látky.
  • Příznivě ovlivňuje optimální hladinu cholesterolu v krvi, prospívá ledvinám i srdci.
  • Zvyšuje obranyschopnost, posiluje fyzickou kondici.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Yerba Maté
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Guarani Despalada Sin Palo 0 4kg Guarani Despalada Sin Palo 0 4kg
5
IS Avatar autora | 5.8.2019
Děkuji, s produktem jsem spokojena. Doporučuji svým zmámým.