20 % sleva na BrainMax Pure Yerbu! Platí na všechny příchutě jen tento týden! Zakoupíte ZDE

NUTRIPA

stažený soubor (2)

Píše se rok 2015 kdy Barboru a Pavla napadla myšlenka spojit dlouholetou praxi ve dvou oborech a založit firmu, která by lidem dodávala fungující a kvalitní produkty v oblasti výživových doplňků a nabízela jednoduchý způsob, jak přesně a jednodušše kontrolovat příjem vitamínů a udržovat si tak zdraví těla i mysli. Se zrodem myšlenky a rozjezdem firmy se nečekaně spojil i rozjezd rodiny. V roce 2016 se za plného nasazení, za budování značky vlastními silami, Báře a Pavlovi narodili dvojčata.  Při takovém vytížení už nešlo plně zabezpečit chod firmy ve dvou a do týmu přibyl distibutor. 

Přicházejí první feedbacky plné krásných slov, spolupráce s charitou, sportovní akce, neuvěřitelné množství objednávek a tolik pozitivních reakcí. Přichází ale i tvrdý pád. Lidská závist způsobuje úpadek firmy, ztrátu postavení na trhu a celkovou likvidaci nejen firmy, ale i rodiny. Žádná píseň ale není tak dlouhá, aby neměla konce…

Po pěti letech, po překonávání nemalých a četných překážek se na Barboru a Pavla štěstí opět usmálo a tvrdá práce, neklesání na mysli a víra v to, že se jednoho dne vše v dobré obrátí, vyplatila. Bára s Pavlem zakládají Nutripu. Opět stojí bok po boku, ponaučení, naučení, s mnoha zkušenostmi za sebou a s ještě lepším záměrem vzniká jedinečný koncept, díky kterému se budete cítit skvěle!        

Žádné produkty značky NUTRIPA nebyly nalezeny...