Brain Friday - Výprodej! Akční ceny na desítky oblíbených produktů! Slevy až 60% jsou jen jednou za rok! Zakoupíte: ZDE

Preserve

V Americe vznika roku 1996 společnost Preserve, kterou zakládá Eric Hudson. Stimulem k založení firmy bylo uvědomění si, kolik lidí recykluje a kolik recyklovaného materiálu je využíváno k dalšímu užití. Statistika nebyla příjemná, proto se rozhodl udělat něco pro Zemi. A pro příští generace. preserve

Společnost začala zpracovávat polypropylen, což je nejhojněji používaný plast jak v potravinářství, tak při výrobě textilu. Prvním produktem společnosti Preserve, který se dostal na trh, byly zubní kartáčky ze zpracovaných jogurtových kelímků. V současné době tvoří nabízený sortiment potřeby pro osobní hygienu nebo pomůcky do kuchyně. 

Výrobky z polypropylenu jsou vyvinuty pro opakovatelné použití. Ale to je ne vždy možné a proto společnost Preserve vyvinula kompostovatelnou řadu produktů. Ta je vyrobena z udržitelných rostlinných zdrojů jako bambus a maniok. 

Preserve je společnost s certifikátem společnosti B Corp, což je celosvětové hnutí definující sociálně a environmentálně zaměřené principy. 

1 položek celkem
kompostovatelna brcka rozlozitelna preserve zelenadomacnost
Akce
279 Kč –7 %
259 Kč

Kompostovatelná brčka vyrobená pouze z rostlin.

3503

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem