Vyzkoušejte nové BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy, 5% a 10%. Zakoupíte ZDE

YesChips s.r.o.

Firma byla založena v roce 2015 ještě pod jménem EKO LUSK s.r.o., ale její původ sahá zhruba o 2 roky zpět, kdy se oficiálně začal prodávat první produkt.

Prvotní myšlenka začít vyrábět luštěninové výrobky se datuje ještě dříve. Z nasbíraných zkušeností ze zdravé výživy a stále více přibývajícími lidmi s nesnášenlivostí lepku (celiaků) se zakladatelům podařilo vytvořit produkt z luštěnin, který je ne jen chutný, ale je i nositelem velkého množství bílkovin a přirozeně bezlepkový. A pokud máte strach z nadýmání… no tak co, každý prdí! ;-)

Zprvu, tehdy ještě „rodinná firmička“ začala prodávat chipsy po farmářských trzích a do pár prodejen v regionu, kde na ně narazil jeden fanoušek. Tolik mu zachutnaly, že hned kontaktoval výrobce ohledně možné distribuce. Poptávka převýšila výrobu a muselo se zvětšovat. A to vše majitele dovedlo k založení firmy EKO LUSK.

Naše filosofie

Naší prioritou je, aby použité suroviny byly v co nejlepší kvalitě. Všechny jsou certifikované, bez GMO, éček a konzervantů.  Mák odebíráme od místního pěstitele s regionální značkou. Řepkový olej lisovaný za studena a nerafinovaný (díky tomu se netvoří rakovinotvorné látky při tepelné úpravě). 

YESte chipsy z YESeníku, YESte YESchips :-)

Žádné produkty značky YesChips s.r.o. nebyly nalezeny...