NOVINKA! Sada Yuna - kompletní péče o zdraví každé ženy! Více: ZDE
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kosmetika z Alp! Více: ZDE
Za chvíli jsou Vánoce! Mrkněte na dárky! Více: ZDE

Bílé čaje

Nejprodávanější

pai mu tan
65 Kč –25 %
Pai Mu Tan Bílá pivoňka, 30g
Produkt byl vyřazen
13436
Původně: 65 Kč  (–25 %)
49 Kč
3 položek celkem
ledovy čaj citrus zazvor
93 Kč

Pravé bílé čaje Shou Mei, Pai Mu Tan a Snow Buds a pravý zelený čaj Bancha s osvěžující kombinací citrónů a zázvoru.

13415
pai mu tan
Akce
65 Kč –25 %
49 Kč

Klasický bílý čaj produkovaný v jihovýchodní pobřežní provincii Fujian.

13436
bai mu dan vizual JPG
Tip Imunita
259 Kč

Exkluzivní čínský bílý čaj nejvyšší kvality. BAI MU DAN - "Bílá pivoňka" - světlezelené lístky s jemně nahnědlým okrajem a výskytem ochmýřených stříbřitých koncových...

7856

Čajový Olymp ve vašem šálku. Nejen chuť, ale i božská moc se ukrývá v bílém čaji. Vděčí za to nerozvinutým pupenům a jen těm nejmladším lístkům, ze kterých lahodný čaj vzniká. Jejich síla mládí se promítá do osvěžujícího výluhu s dávkou antioxidantů pro vaše tělo.

Vychutnejte si jemnou chuť vzácného bílého čaje

Bílý čaj je oproti zelenému a černému čaji nejméně zpracovaný a díky tomu si zachovává vysoké množství antioxidantů. Je nabitý polefenoly - konkrétně katechiny. Polyfenoly jsou rostlinné molekuly, které mají antioxidační vlastnosti a chrání naše buňky před poškozením sloučeninami nazývané volné radikály. 

Vyrábí se sběrem pupenů a listů čajovníku předtím, než jsou plně otevřeny. Bílý čaj dostal svůj název podle skutečnosti, že pupeny mají v době sběru na sobě drobné bílé chloupky. Lístky bílého čaje jsou oproti jiným druhům čaje mladší a minimálně zpracované. Tekutina vyrobená z louhování mladých čajových lístků a neotevřených poupat má světle žlutý odstín a ze všech čajů nejjemnější chuť.