Přírodní sladidla

Přesvědčte se s námi, že i při zdravém životním stylu si můžete osladit život. Nahraďte bílý rafinovaný cukr některými z našich přírodních sladidel. A ještě k tomu v BIO kvalitě.

V této sekci, kterou neustále rozšiřujeme, můžete najít nejrůznější přírodní sladila. Většinou se jedná o sladidla, které mají výrazně nižší glykemický index oproti rafinovanému cukru. Navíc mají velmi podobnou sladivost a jsou bohaté na minerály. Vybírat můžete například z kokosového cukru nebo sirupu. Sladivost má téměř totožnou s řepným cukrem a co je nejdůležitější, je jeho glykemický index, protože ten je 35! Kokosový nektar obsahuje desetkrát více zinku, čtyřikrát více hořčíku a dvakrát více železa než hnědý cukr. Kromě toho je bohatý na vitaminy B1, B2, B3, B6 a vitamin C a také mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem.

A to je jen zlomek sladidel, které zde můžete najít. Přednost můžete dát samozřejmě javorovému sirupu, datlovému sirupu nebo xylitolu či erytritolu. Uvidíte, že sladké chuti se nemusíte nutně vzdát!

Nejprodávanější

22 položek celkem
med medovicovy png
Tip Imunita
315 Kč
70107
med s materi kasickou png
Tip Imunita
259 Kč
70109
medbylinný1bílá
399 Kč
42369
Amylon - Cukr vanilkový BIO, 8 g  * CZ-BIO-001 certifikát 30117
med s propolisem png
Tip Imunita
179 Kč
70110