Vlastní potravinářská výroba

Start nové éry. Vyrábíme potraviny!

Vážení klienti, díky vaší podpoře a loajalitě nyní společně vstupujeme do nové éry, ve které pro vás budeme připravovat maximálně chutné a výživné potraviny. 

Opravdu máme vlastní manufakturu a nenecháváme si produkty vyrábět na zakázku jinde. Jak to u nás vypadá? Mrkněte na video níže!

Naše výroba

Pojďme společně dotáhnout výrobky k dokonalosti

Vždy vítáme zpětnou vazbu a i díky ní, tedy vlastně díky Vám, je BrainMarket dnes tam, kde je. Pokud tedy ochutnáte některý z našich výrobků, prosíme o vyplnění krátkého formuláře, který najdete úplně na konci této stránky, případně klikněte zde. Díky Vaší zpětné vazbě budeme moct produkty dovézt k pomyslné dokonalosti.

Naše výroba

Proč vlastní potravinářská výroba?

Motivace byla jednoduchá. Prostě nám nevyhovovala aktuální nabídka zdravé či fitness výživy. Jednak aramantová chuť, ale také špatná kvalita surovin, umělá sladidla, konzervanty a další. Chceme nabízet pouze produkty, které bychom sami konzumovali.

Jaké výrobky u nás naleznete?

V blízké budoucnosti bychom chtěli vyrábět kompletní jídla, od snídaně přes oběd až po večeři. A přinést tak kompletní stravu bez kompromisů pro Vás, naše klienty.

Avšak to máme ještě kus cesty před sebou. Na začátku naší cesty, tedy nyní, v naší nabídce naleznete klasické fitness jídla. Tedy cookies, granola a oříškové krémy. Všechny zmíněné produkty naleznete ve více příchutích, takže si každý přijde na své!

Složení bez kompromisů

V našich výrobcích používáme převážně suroviny s BIO certifikací, které jsou navíc čerstvé. Naopak nepoužíváme umělá sladidla, konzervanty a jiné balastní látky či polotovary.

cashew
Naše výroba

Náš kodex kvality

  • Spojení chuti a kvality
  • BIO suroviny z ekologického zemědělství
  • Používáme čerstvé suroviny
  • Nepoužíváme polotovary
  • Důraz na nejjednodušší a nejčistší složení
  • Bez umělých sladidel, konzervantů a jiných balastních látek

Proteinové Cookies

Aktuálně ve 3 příchutích. Všechny tři jsou vyrobeny z více než 75 % BIO surovin. Také mají vysoký podíl vlákniny a bílkovin, kdy každá obsahuje více než 20 % bílkovin pocházejících z BIO proteinu. Při vývoji jsme kladli důraz na to, ať jsou vláčné a nezasekávají se tak v krku.

Naše výroba
Naše výroba

Granola

Chutná, výživná snídaně, ale klidně i svačinka. Aktuálně máme ji ve 2 příchutích, kdy obě obsahují téměř 100 % ingrediencí v BIO kvalitě.

Opět jsme kladli důraz na jednoduché, ale chutné a výživné složení.

Ořechové krémy

5 vyladěných příchutí ořechových krémů v TOP kvalitě a chuti. Za zmínku stojí verze s aktivovanými mandlemi.

Naše výroba

Váš názor je pro nás důležitý

Ochutnali jste náš výrobek? Zanechte Vaši zpětnou vazbu ve formuláři níže. Jen tak společně můžeme vytvořit dokonalý produkt.