NOVINKA!: BrainMax Pure Boostery! Více: ZDE
DOPRAVA ZDARMA! Jen od pátku do neděle! *Platí pro DPD a při nákupu nad 599 Kč.
NOVINKA: BrainMax Pure Těstoviny! Více: ZDE

Velkoobchod

Máte prodejnu, posilovnu či e-shop? Pojďte s námi měnit svět k lepšímu! Téměř veškerý sortiment, který nabízíme koncovým zákazníkům, prodáváme také velkoobchodně. Včetně naší vlastní značky BrainMax.

Veškeré produkty, které máme v sortimentu jsme pečlivě vybrali, zkontrolovali jejich složení tak, aby bylo v souladu s naší vizí lepšího a zdravějšího světa. A hlavně námi prodávané produkty sami zkoušíme a používáme! Doma, v práci, v posilovně.

Důvody proč s námi spolupracovat:

  • Vysoká marže již s minimálním odběrem na počátku spolupráce
  • Nízká hodnota minimální objednávky
  • Námi vybrané kvalitní produkty, které sami používáme a věříme jim
  • Distribuce naší vlastní značky BrainMax
  • Exkluzivní podpora našich partnerů - doporučíme Vám jaké zboží na začátek spolupráce nakoupit, také poskytneme kompletní popisky produktů včetně produktových fotografií, jsme schopni Vám vyrobit bannery na Váš e-shop či do prodejny
  • Široký sortiment a skladová dostupnost - máme široký sortiment zboží, který každým dnem rozšiřujeme, navíc se snažíme vše držet skladem a dostupné 

Zaujala Vás tato nabídka, ale stále ještě váháte? Ozvěte se mi, a společně to probereme a vymyslíme! Vyjdu Vám maximálně vstříc.

Marek Tomíček

marek@brainmarket.cz

603 738 837

velkoobchod-header3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení