NOVINKA!: BrainMax Pure Boostery! Více: ZDE
DOPRAVA ZDARMA! Jen od pátku do neděle! *Platí pro DPD a při nákupu nad 599 Kč.
NOVINKA: BrainMax Pure Těstoviny! Více: ZDE

Kontakty

 

Martina Šimašková
Objednávky a reklamace
Ráda Vám zjistím stav vaší objednávky, případně s vámi udělám objednávku po telefonu. Také s Vámi vyřeším případnou reklamaci či vrácení zboží, neváhejte se tedy na mě v těchto věcech obrátit. Pomohu Vám také s vyřízením objednávky v rámci EU - zjistím Vám cenu za dopravné a další potřebné náležitosti.
Kontakt

Telefon | PO-PÁ 8:00 - 20:00

+420 555 333 688

 

Roman Hlůže
Odborný poradce
Pokud potřebujete poradit s výběrem produktu, napište mi, nebo klidně i zavolejte. Řeším všechny záležitosti mezi klientem a BrainMarketem vyjma objednávek (na to máme Ivet), spolupráci s influencery a cokoliv, co Vás napadne. Snažím se měnit problémy v radost. V pracovní dny od 8:00 do 18:00 Vám mohu poskytnout odborné poradenství ohledně jakéhokoliv produktu a to jak na telefonu, tak osobně na pobočce.
Kontakt

Telefon | PO-PÁ 8:00 - 18:00

+420 555 333 688

 

Marek Tomíček
Velkoobchod
Máte prodejnu, posilovnu, e-shop a chtěli byste s námi spolupracovat velkoobchodně? Pojďte s námi měnit svět k lepšímu! Nebo jste stávající zákazník a máte nějaký dotaz? Neváhejte se mi ozvat. Pro více informací, prosím, přejděte do sekce velkoobchod.
Kontakt

 

mv2
Rozvoj
Máte produkt nebo myšlenku, která by nás a naše klienty mohla obohatit? Je vám blízká naše filozofie a chtěli byste s námi spolupracovat na projektech? Chcete s námi vytvářet lepší místo pro život? Tak se naše cesty a síly možná spojí!
Kontakt

Telefon | PO-PÁ 8:00 - 16:00

+420 731 205 388

 

Jiří Votava
Jednatel
Kdysi jsem měl myšlenku o vytvoření místa, kde budete moci objednat pod jednou střechou prakticky vše, co vám umožní žít zdravý život. Tak vznikl BrainMarket. A protože se nechci spokojit s průměrnými službami, budu rád za každý váš podnět ke zlepšení, připomínku i recenzi, ať už kladnou nebo zápornou. Díky zpětné vazbě pro vás děláme BrainMarket den ode dne lepším místem. Rovněž se na mě můžete obrátit i v případě, že jste dodavatel zajímavých produktů, které splňují naši firemní filozofii.
Kontakt

 

avatar
Adresa e-shopu:

IČ: 03488578

DIČ: CZ03488578

Bankovní spojení: 2100695953/2010 (Fio banka)

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném na Krajském soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 60256.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení