Zubní kartáčky

Nabídka přírodních kartáčků, které jsou 100% biologicky odbouratelné. Jsou vyrobeny z bambusového dřeva a jejich štětinky z přírodního vlákna, takže pokud chcete šetřit životní prostředí, jsou tyto kartáčky správnou volbou. Taktéž v péči o ústní dutinu, jelikož jejich velmi jemné štětinky nedráždí dásně.

Jaký kartáček zvolit?

Výběr správného kartáčku může být často alchymie. Ať už budete volit manuální kartáček elektrický nebo sonický, dbejte na jemnost a hustotu štětinek. V závislosti na intenzitě čištění zubů a síle zubů mohou kartáčky se středními a tvrdými štětinami skutečně poškodit dásně, povrch kořenů i zubní sklovinu. Hlavice kartáčku musí být dostatečně malá, abyste se pohodlně dostali i ke vzdálenějším zubům. V opačném případě mají tyto zuby tendenci se více kazit. Důkazem jsou toho osmičky, takzvané zuby moudrosti, které způsobují potíže právě kvůli jejích špatnému přístupu hlavicí kartáčku.

Pro důkladné čištění jsou dobrou volbou sonické kartáčkySonické zubní kartáčky mají vibrační kartáčové hlavice, které pohybují štětinami ze strany na stranu vysokou rychlostí. Vibrují rychlostí 31 000 pohybů za minutu. Jejich patentovaná sonická technologie umožňuje dynamické čištění, které pohání tekutinu mezi zuby a podél linie dásní, kde se nejvíce usazuje plak a zubní kámen.

Kartáček byste měli vyměnit každé tři měsíce, nebo pokud uvidíte, že je již opotřebovaný.

Nejprodávanější

7 položek celkem