Dětská drogerie

Tak, jak šetrně přistupujeme k dětem je potřeba přistupovat i k jejich pokožce. Ta je v dětství extrémně citlivá a proto je vhodné dbát na pečlivý výběr pracích prášku a aviváží. Prací prostředky, které najdete v této kategorii jsou speciálně vyvinuty tak, aby byly co nejšetrnější k pokožce dětí a zároveň splňují ekologické standardy.

Šetrnost pracích prostředků

Kůže je totiž svou plochou největší orgán a v závislosti na typu látky, oblasti a stavu kůže dokáže absorbovat 60 - 100 % všeho, s čím přichází do kontaktu. Vše, co kůže dospělých pojímá, je u dětí několikrát násobně vyšší, protože jejich kožní bariéra není dostatečně vyvinutá.

Aniž bychom si to možná uvědomili, výběr pracích prášků a aviváží s přírodním složením není dobrá volba pouze pro zdraví naší planety, ale také je šetrná k pokožce těch nejmenších. Pokožka děti je mimořádně citlivá na jakékoliv syntetické aviváže a mnoho kožních alergií, se kterými se nejen děti potýkají, je způsobeno právě nešetrnými pracími prostředky, které bývají často velmi agresivní. V této kategorii Vám proto nabízíme prací prostředky a aviváže, které jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí a svým složením jsou šetrné k pokožce dětí.

To, co často hledáme u pracích prostředků je především jejich schopnost odstraňovat skvrny a vůni. O nic takového u ekologických a šetrných pracích prostředků nepřijdete. Všechny nabízené prací prostředky jsou navíc pravidelně testovány na nezávadnost. Můžete si tak být jistí, že jsou ideální volbou pro pokožku dětí i zdraví planety.

Nejprodávanější