Nová receptura! Testoboss! Komplexní řešení pro Test0steron! Více: ZDE
NOVINKA! Iron Complex! Doplňte železo v nejlepší formě! Nakupujte: ZDE
Beauty Bomb! Tajná zbraň žen pro zdraví a krásu! Nakupujte: ZDE

Zinek

Zinek pomáhá udržovat silný imunitní systém, snižuje riziko infekcí a to i těch respiračních. Naopak jeho nedostatek může vést k oslabení imunitního systému. Proto je na místě užívat zinkové doplňky, které stimulují imunitní buňky a snižují oxidační stres

V období chřipkových epidemií a stresu se nebojte užívat 30 mg kvalitní formy zinku denně (glycinát, pikolinát). Kromě posílení imunitního systému se zinek podílí na kvalitě pleti, vlasů a nehtů a je jedním z pilířů hormonální rovnováhy. Kromě toho se také účastní enzymatických reakcích, trávení a hojení ran. Dostatečné množství zinku podporuje kvalitu pleti, nehtů a vlasů, regeneruje pokožku a pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi. 

Zinek je také důležitý pro správné vnímání chutě a vůně. Jeho nedostatek může snížit vnímání chutí a vůní. Zinek je také schopen snížit riziko onemocnění souvisejících s přibývajícím věkem, jako je chronický zápal plic nebo infekce. Je vhodný pro léčbu akné, ekzémů a jiných kožních onemocnění. Lidé s projevy akné mají obvykle i nízkou hladinu zinku.

Nejprodávanější

33 položek celkem
testoboss brainmax jpg eshop
Novinka
799 Kč
999986
now zinc gluconate
Imunita
149 Kč
23794
1522 mainimage 0
279 Kč
999964
Balanced Zinc 90
Imunita
439 Kč
FA10080
liquid zincum selenium (1)
Imunita
259 Kč –4 %
249 Kč
23857