Zachraň mě

Pomozte nám neplýtvat. Za kvalitu produktu ručíme až do poslední chvíle expirace, která se však blíží, proto Vám tyto produkty nabízíme s náležitou slevou a nelze na ně uplatnit slevový kód. Děkujeme :)

Konec plýtvání

Věděli jste, že až třetina vyprodukovaných potravin světa se vyhodí? Pro představu se jedná přibližně o množství, které by nasytilo asi 3 miliardy lidí! To, co nám příroda tak pracně vytvořila a jakým úsilím to člověk dokázal dostat do konečné podoby na náš stůl, často končí v koši. Plýtvání potravinami je celosvětový problém, který nemá člověk zatím vůbec pod kontrolou. Mnohdy je tomu přesně naopak. Pod tíhou nejrůznějších nařízení, jsou často vyřazovány potraviny, které jsou v pořádku, ale na pultech supermarketů nevypadají dobře. A tak se vyhodí dřív, než se dostanou k zákazníkovi.

Proto jsme řekli STOP! Máme skladem produkty v té nejvyšší kvalitě a s označením BIO. Ovšem také to znamená, že tyto potraviny daleko rychleji podléhají zkáze. Pravidelně proto přispíváme do této kategorie, abychom přírodě nebyli nic dlužni a všechno co nám dala, se zužitkovalo ve prospěch zdraví Vás - zákazníků. Všechny potraviny, které nabízíme pečlivě kontrolujeme a jsme si tak jistí, že to co kupujete, je v pořádku. Nemusíte se tedy obávat, že kupujete potraviny II. jakosti. Jedná se pouze o produkty, kterým za nějaký čas bude končit záruční doba. Pokud Vás tedy trápí plýtvání potravinami jako nás, pomozte nám je zužitkovat k vlastní spotřebě.

Nejprodávanější