Vegan

V této sekci si přijdou na své vegetariáni a vegani. Zde nabízíme veškeré doplňky stravy, které jsou vhodné pro vegetariány a vegany, protože neobsahují živočišné složky. Najdete zde veškeré vitamíny, minerály a zdravé tuky, to vše na rostlinné bázi. 

Veganství je životní styl, který odmítá jakékoli přijímání živočišných produktů a to nejen z hlediska výživy, ale také veškerých produktů, které ze zvířat pocházejí. Důvody veganského životního stylu jsou především etické a dohromady tvoří veganský styl velké množství lidí. Právě pro ty jsme vytvořili kategorii, kde najdou ty nejdůležitější doplňky stravy bez živočišných složek.

Zejména je dobré se ve veganském životním stylu zaměřit na vitamín B12 a vitamín D. Z minerálů především zinek, železo nebo vápník, jakožto minerály, které mohou být ve veganském stravování deficitní. Zinek může být v jídelníčku veganů také zastoupen luštěninami, ořechy nebo semínky. Zinek má přímý vliv na imunitní systém a celkové zdraví buněk. Železo je taktéž důležitý prvek, který hraje hlavní roli při tvorbě červených krvinek. Nedostatek železa často nemusíme pociťovat ihned, ale až ve chvíli, kdy se dostaví příznaky jako je malátnost nebo nepřetržitá únava.

Taktéž je dobré se zaměřit na omega tuky, které mohou být doplněny prostřednictvím lněného oleje, konopného oleje, nebo oleje extrahovaného z mořských řas.

Nejprodávanější

84 položek celkem
testoboss brainmax jpg eshop
799 Kč
999986
GLUTAMIN BrainMax JPG ESHOP
499 Kč
36084
GLYCIN BrainMax PNG
449 Kč
35892
liposomalni vitamin b12
299 Kč
98595
0479 v3 98727
Nahoru
Další produkty