O nás

O nás
Již 9 let udáváme trendy
v oblasti zdraví
9 let vyrábíme vlastní doplňky stravy BrainMax, které jsou postaveny na nejnovějších vědeckých poznatcích pro překonávání vlastních limitů.
Již 5 let udáváme trendy v oblasti zdraví

BrainMarket v číslech

689 325+
odeslaných balíků
98 %
spokojených klientů
494 516
produktů skladem
4500m2
velikost skladu
Vzděláváme (se)
Vzděláváme (se)
Tvoříme pro Vás naučné infografiky na sociální sítě, videa, či píšeme články a namlouváme podcasty. Sami se vzděláváme, abychom tyto informace mohli předat Vám. Věříme, že se správnými informacemi, nemůžete udělat špatné rozhodnutí.
až 10
nových článků/měsíc
30
nových infografik/měsíc
Naše mise
Naší misí je přinášet na trh nejkvalitnější produkty, nejhodnotnější informace, nejlepší služby pro klienty a být svým transparentním a férovým přístupem vzorem pro ostatní firmy.
Vize
Pracujeme na tom, abychom se stali králem kvality v oblasti doplňků stravy, potravin a v zákaznickém servise. Chceme být nejlepší, abychom dokázali změnit celé odvětví k lepšímu, z čehož budou těžit všichni zákazníci nejen ti naši.
Minimalizujeme dopad našeho podnikání
Minimalizujeme dopad
našeho podnikání
Aby Vám Vaše balíčky dorazily v pořádku, musíme používat obalový a výplňový materiál, stejně jako většina ostatních e-shopů. My však minimalizujeme dopad na přírodu, jelikož místo bublinkové fólie používáme skartovaný karton, což mimochodem zaměstnává jednoho pracovníka na téměř plný úvazek. Místo plastové lepící pásky papírovou a pokud to jde, používáme i již použité krabice.
600 m+
ušetřené bublinkové fólie měsíčně

Naše historie

BrainMax 1.0
V roce 2015 si Jiří Votava splnil svůj sen a vyrobil první produkt: BrainMax 1.0, který byl zaměřen na podporu kognitivních funkcí.
První bestseller Anabolic Dagger
2017 byl přelomový rok, kdy byla na trh uvedena revoluční předtréninkova Anabolic Dagger a Jirka si začíná uvědomovat, že doplňky stravy se bude moci i živit.
Spuštěn BrainMarket
Spuštěn BrainMarket.cz - místnost 15 m2 a historicky první zaměstnanec Víťa. Víťa komunikovala se zákazníky, zabalila objednávky a ještě balíčky odvezla na poštu.
Stěhujeme se do většího!
Původní prostory jsme obsadili kompletně včetně sklepa a tak přišlo první stěhování do skladu o 350 m2.
Expandujeme na Slovensko
Rozhodli jsme se rozšířit naše působení i na další trh a vybrali jsme si naše slovenské bratry. Vznikl tak BrainMarket.sk.
Stěhujeme se podruhé!
Díky našim zákazníkům a našemu rychlému růstu jsme se museli velmi brzo stěhovat také podruhé a to do prostoru 700 m2. V areálu jsme dodnes, ale máme navíc další 3 patra + jedno patro vedlejší budovy.
Recyklujeme kartony!
Nakoupili jsme stroje na zpracování starých krabic, které jsme začali používat k výrobě vyplňového materiálu, abychom se zbavili plastů.
Spouštíme BrainMarket.hu!
Postupně jsme začali poohlížet po dalších trzích, kde bychom mohli pomoci lidem žít zdravě a volba padla na Maďarsko.
Vyrábíme BIO potraviny
Jelikož víme, že pouze doplňky stravy ke zdraví nestačí, zaměřili jsme se na další velmi důležitý faktor - potraviny. Nakoupili jsme stroje a spustili vlastní potravinářskou výrobu.
Jdeme do Polska
Rok po spuštění Maďarska jsme se rozhodli, že vstoupíme na další trh a to konkrétně v Polsku.
Vlastní kosmetika WellMax
Chtěli jsme našim zákazníkům poskytnout kosmetiku nejvyšší kvality, tzn. bez xenoestrogenů, parabenů a podobně. Nechali jsme tedy vyrobit v Rakousku vlastní kosmetiku WellMax, která je vyrobená z tamních bylinek.
Spuštěn LAUF!
Vytvořili jsme podznačku v rámci BrainMaxu a to LAUF. Tato značka přinese opět nové produkty, které dosud v našem portfoliu chyběly.
Rozrůstáme se!
Je nás už více než 40, kteří denně pracují na spokojenosti našich zákazníků a dalších přibližně 30 lidí externě. Zároveň operujeme již na více než 3600 m2
Vracíme zpátky
Pomáháme tam, kde je potřeba. Například za každou objednávku nad 2000 Kč vysadíme 1 strom, a z každého prodaného BrainMaxu přispějeme 1 Kč na dobrou věc.
25+ tis.
vysázených stromů
2+ mil.
darovaných financí
Vracíme zpátky

Naše značky

BrainMax
Pure
BrainLight
WellMax
TrainMax
Trhy, kde působíme
Pomáháme žít zdravě
již v 7 zemích
Aktuálně působíme v Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Itálii a Bulharsku. Po spuštění českého eshopu v únoru 2018 jsme o 2 roky později spustili slovenskou verzi. V červenci roku 2021 jsme zavítali také do Maďarska a v červenci 2022 do Polska, v červnu 2023 Rumunsko, v listopadu 2023 Itálie a poslední země, kde pomáháme našim zákazníků žít zdravě je Bulharsko, které odstartovalo v lednu 2024. Brzy se objevíme také na dalších trzích!
Naše hodnoty
Udávat směr
Ekologie
Férovost
Otevřenost
Kvalita
Péče o Vás

Chceme být vzorem pro ostatní

Jsme první Gamechanger e-shop ve zdravém životním stylu v Česku. Přinášíme na trh produkty s nejvyšší možnou kvalitou a snážíme se také zákazníky a širokou veřejnost vzdělávat. Díky našemu celkovému přístupu věříme, že pomáháme zvedat kvalitu celého trhu, tedy i včetně konkurence.

S láskou k přírodě

Jsme si vědomi, že má naše činnost dopad na životní prostředí a naši přírodu. Proto sadíme tisíce stromů ročně, recyklujeme obaly a odpad. Vyrábíme produkty z obnovitelných zdrojů energie!

Férové jednání

Vůči našim zákazníkům, ale i partnerům, se snažíme být vždy féroví. Jsme také jenom lidé a občas děláme chyby. Ale vždy se k nim stavíme čelem, omluvíme se a řešíme je.

Otevřenost a informovanost

Snažíme se být maximálně transparentní ve všech našich činnostech. Produkty popisujeme podrobně a pravdivě tak, aby se zákazník sám mohl rozhodnout, jestli daný produkt potřebuje nebo ne. Navíc se zákazníky aktivně komunikujeme prostřednictvím telefonu či emailu a dalších komunikátorů.

Kvalita až na prvním místě

Od začátku naší společnosti je primárním cílem co nejvyšší kvalita a funkčnost. Veškeré produkty, které máme na eshopu musí projít naší kontrolou, že jsou co se týče složení a celkové kvality na nejlepší možné úrovni. Zjednodušeně řečeno, to co bychom si sami do pusy nedali či našim dětem, to u nás nenajdete.

Jsme tu pro Vás

Každý den pro vás pracuje 5 našich kolegů, aby vám pomohli s objednávkou a výběrem správného produktu nebo radou pro řešení vašeho problému. Naše telefonická podpora je tu pro vás 10 hodin každý pracovní den. Rádi vyřešíme každý váš poždavek. Jsme tu pro vás!

Chceš se přidat k nám?