Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
20174 hodnocení
5
19898x
4
112x
3
44x
2
13x
1
107x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PF
Pavlína Fajtlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
Jsem velmi spokojená s tímto obchodem.
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
20.10.2025
Dobrý den, Pavlíno, moc děkujeme za vaše milá slova. Těší nás, že jste s naším obchodem spokojená a že jste měla dobrou zkušenost s nákupem. Vaše spokojenost je pro nás opravdu důležitá. Mějte se krásně, Pavlína.
ZK
Zoltán Kjučukov
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2025
OK
Ondrej Krajicek
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Nejsem na to u BrainMarket zvykly. Ale servis a komunikace byla priserna. Napred mi zasilku 2x nedorucili. Potreti mi ji poslali, onjednavku stornovali a zaroven vratili penize. Ozval jsem se sam na podporu, ze doruceny balik zaplatim. Zpatky se mi nikdo neozval, tedy jsem napsal znovu. Podpora mi poslala email s arogantni zadosti o platbu na ucet (zadna karta, zadny QR kod). Pozadal jsem o QR kod a dostal jsem email bez QR kodu. Vzdal jsem to tedy a pozadal o platebni udaje, pricemz jsem dostal email, ve kterem chybela castka. Nikde zadna omluva, nikde zadne podekovani za slusnost. Pekne dekuju. Takze si asi priste objednam Viridian nebo jine doplnky.
KB
Kateřina Bortlíková
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den,
moc nás mrzí, že vaše zkušenost s nákupem u nás nebyla podle vašich představ. Ihned po přečtení vašeho hodnocení jsem celou situaci detailně prověřila a opravdu vidím, že mezi vámi a naším týmem proběhlo několik e-mailových konverzací. Zároveň vidím, že vám byl odeslán i e-mail s doplatkem a QR kódem pro snadnou platbu. Je tedy možné, že některý z e-mailů bohužel omylem zapadl nebo nedorazil tak, jak měl.
Mrzí mě, pokud to ve výsledku působilo jinak – rozhodně to nebylo naším cílem. Naší prioritou je, abyste byl s našimi službami spokojený, a proto vás budu osobně kontaktovat telefonicky, abychom si vše v klidu vysvětlili a našli společné řešení.
Zároveň jsme vám jako omluvu za vzniklé komplikace již při naší první komunikaci vystavili voucher v hodnotě 200 Kč, který byl rovněž odeslán na váš e-mail. Následně, když jste nás upozornil, že jsme Vám za doručený balíček vrátili peníze a my jsme Vám tak zasílali údaje k platbě, odečetli jsme Vám nad rámec voucheru z částky k doplacení 250 Kč. Věřím, že pokud si vše společně projdeme, situaci vyřešíme k vaší spokojenosti.
Děkujeme vám za zpětnou vazbu a věřím, že příště bude vše naprosto v pořádku.
LG
Lukáš Gajzler
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Rychlé doručení, kvalitně zabaleno, přehnaně velké balení.
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Lukáši, děkujeme Vám za hodnocení i za sdílení dojmu z nákupu. Jsme rádi, že oceňujete rychlé doručení a pečlivé balení, a děkujeme i za poznámku k velikosti obalu – bereme ji v potaz, protože se snažíme hledat rovnováhu mezi bezpečností produktu a praktičností. Mějte se krásně, Kamila.
MK
Martina Kratochvílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
LN
Ludmila Němečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Vše proběhlo v pořádku, zboží bylo doručeno rychle.
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Ludmilo, děkujeme Vám za milé hodnocení i za čas, který jste mu věnovala. Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a zboží dorazilo v pořádku i rychle. Mějte se krásně, Kamila.
DM
Dana Maderová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Ano, velmi
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Dano, děkujeme Vám za krátké, ale potěšující hodnocení. Moc nás těší, že jste spokojená, a vážíme si Vaší důvěry. Mějte se krásně, Kamila.
MP
Milena Pavlicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Vše ok, rychlé doručení
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Mileno, děkujeme Vám za hodnocení i čas, který jste mu věnovala. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem i rychlostí doručení spokojená. Mějte se krásně, Kamila.
MT
Michal Túroczy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
JM
Jiří Mařík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
VO
Václav Olah
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Všechno super az na ty dárky co posíláte člověk utratí 3000 a vy mu pošlete plechovku 😁 jinak jste super děkuji.
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Václave, děkujeme Vám za milé a upřímné hodnocení, velmi si ho vážíme. Jsme rádi, že jste s našimi produkty i službami spokojen, a zároveň děkujeme za postřeh ohledně dárků – podobné podněty nám pomáhají přemýšlet, jak zákazníkům udělat ještě větší radost. Mějte se krásně, Kamila.
Z
zakaznik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Ok
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, děkujeme Vám za stručné hodnocení i za čas, který jste mu věnoval. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Mějte se krásně, Kamila.
JZ
Jaroslava Zábalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
ZK
Zdeněk Kaška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
MN
Marcela Nadějná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Doporucuji,nakupuji pravidelne,jsem spokojena.
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Marcelo, děkujeme Vám za hezké hodnocení i za důvěru, se kterou se k nám pravidelně vracíte. Moc si vážíme Vaší spokojenosti i doporučení, taková zpětná vazba nás velmi těší. Mějte se krásně, Kamila.
DK
Dagmar Kristýnková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
MP
Marie Průchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
výborná komunikace, rychlé dodání.
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Marie, děkujeme Vám za milé hodnocení i čas, který jste mu věnovala. Jsme rádi, že jste spokojená s naší komunikací i rychlostí doručení, děláme maximum pro to, aby nákup byl vždy příjemný a bez starostí. Mějte se krásně, Kamila.
RM
Renata Mečířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
MD
Miroslava Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Vždy rychlá reakce, produkty vyborné
K
Kamila
(Administrátor)
17.10.2025
Dobrý den, Miroslavo, děkujeme Vám za krásné hodnocení i Vaši přízeň. Moc nás těší, že oceňujete kvalitu našich produktů i rychlost komunikace, snažíme se, aby každý nákup proběhl co nejlépe. Mějte se krásně, Kamila.
MJ
Michal Jelen
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2025