Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
20168 hodnocení
5
19892x
4
112x
3
44x
2
13x
1
107x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JD
Jana Došková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
NS
Nikola Sluková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
AO
Aleš Orálek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
T
Táňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
PS
Pavlína Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
GM
Gabriela Majnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
PF
Pavlina Faitlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
LN
Lenka Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
JP
Jana Poštová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
Rychlá komunikace, kvalitní výrobky, super rychlé dodání
K
Kamila
(Administrátor)
7.10.2025
Dobrý den, Jano, děkujeme vám za milou zpětnou vazbu, moc nás těší, že jste spokojená s kvalitou produktů, komunikací i rychlostí doručení. Mějte se krásně, Kamila
HB
Helena Berková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2025
CM
Chromý Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
ZP
Zuzana Palodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
AS
Alena Stejskalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
Káva chutná výborně. S dodáním jsem maximálně spokojená.
K
Kamila
(Administrátor)
7.10.2025
Dobrý den, Aleno, děkujeme vám za krásnou zpětnou vazbu, moc nás těší, že vám káva chutná a jste spokojená i s doručením. Mějte se krásně, Kamila
JB
Jarmila Bartošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
RF
Renata Matějková Hair Studio Five
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
BM
Blažena Meixnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
DK
Daniela Kundrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
ML
Michaela Lachmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
AK
Aleš Kubík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
Oukej hořčík
K
Kamila
(Administrátor)
7.10.2025
Dobrý den, Aleši, děkujeme vám za zpětnou vazbu, jsme rádi, že vám hořčík vyhovuje. Mějte se krásně, Kamila.
MH
Marie Hrančíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
Jsem velmi spokojená.
K
Kamila
(Administrátor)
7.10.2025
Dobrý den, Marie, děkujeme vám za milou zprávu, máme velkou radost, že jste s nákupem i našimi produkty tak spokojená. Mějte se krásně, Kamila