Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
20162 hodnocení
5
19888x
4
112x
3
43x
2
13x
1
106x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RS
Rene Stix
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
JH
Josef Hlaváč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
TP
Tatiyana Popova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
AH
Anna Harciníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
YB
Yvona Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
VV
Vladimíra Vorreiterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
TM
Tomaš Malura
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
KS
Kateřina Sovová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
Ano určitě produkty jsou určitě skvělé každý si ale musí najít to co mu vyhovuje
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
15.9.2025
Dobrý den Kateřino, děkujeme za milé shrnutí – moc si vážíme, že naše produkty hodnotíte skvěle, a souhlasíme, že je důležité, aby si každý našel to, co mu vyhovuje; těší nás, že jste spokojená. Mějte se krásně, Pavlína.
KB
Kateřina Bastlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
PV
Petra Vlastníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
LK
Lenka Kuchařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
AJ
Andrea Ježková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
ML
Marek Lončák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
JS
Jana Slivkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
JA
Jana Ambrožová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
RK
Radim Koubek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
JL
Jan Lehner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2025
celková spokojenost
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
10.9.2025
Dobrý den Jane, děkujeme za milé hodnocení, moc nás těší, že jste celkově spokojen. Mějte se krásně, Pavlína.
J
Jirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2025
HK
Hanuš Kovárník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2025
Parádní obchod, ještě jsem dokoupil nějaké dobroty. Personál byl na jedničku. Určí se vrátím.
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
10.9.2025
Dobrý den Hanuši, moc děkujeme za milé hodnocení, máme radost, že jste přidal i nějaké dobroty a že náš tým hodnotíte na jedničku; velmi si vážíme toho, že se k nám chcete vracet, a uděláme vše pro to, aby byla i vaše příští návštěva stejně příjemná. Mějte se krásně, Pavlína.