🚀 BrainWeek odstartoval! Akční ceny na naše bestsellery. Nakoupit

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 20957 hodnocení
5
20669x
4
117x
3
45x
2
13x
1
113x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

Avatar autora Tereza Šidáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2025
rychlé doručení, kvalitní produkty
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 10.10.2025
Dobrý den, Terezo, moc děkujeme za milé hodnocení – máme velkou radost, že oceňujete rychlé doručení i kvalitu našich produktů; podobná zpětná vazba nás opravdu těší. Mějte se krásně, Pavlína.
JK Avatar autora Jolana Kožarova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
MB Avatar autora Martina Buriánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
Z Brainmarketu objednavame uz nekolit let, skvela kvalita produktu i sluzeb. Magnesium je nejlepsi na trhu, doporucuji
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 10.10.2025
Dobrý den, Martino, moc děkujeme za krásnou a dlouhodobou podporu – vážíme si toho, že u nás objednáváte už několik let a že jste spokojená s kvalitou produktů i služeb; moc nás těší i pochvala na naše magnesium, mnoho zákazníků si jej chválí pro pečlivě zvolené složení a jsme rádi, že vyhovuje i vám, vaše důvěra je pro nás velkou motivací držet stejný standard i do budoucna. Mějte se krásně, Pavlína.
MN Avatar autora Miroslava Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
Perfektná kvalita produktov, skvelá komunikácia a rýchlost dodania.
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 10.10.2025
Dobrý den, Miroslavo, moc děkujeme za krásné hodnocení – máme velkou radost, že oceňujete kvalitu našich produktů, srozumitelnou komunikaci i rychlé doručení; podobná zpětná vazba je pro nás skvělou motivací držet stejný standard i nadále. Mějte se krásně, Pavlína.
MM Avatar autora Mirka Martinova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
Naprosto super
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 10.10.2025
Dobrý den, Mirko, moc děkujeme za skvělé hodnocení – máme velkou radost, že je to za vás „naprosto super“, podobná zpětná vazba nás opravdu těší. Mějte se krásně, Pavlína.
ES Avatar autora Eva Soudková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
Spokojenost.
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 10.10.2025
Dobrý den, Evo, moc děkujeme za vaše hodnocení – máme radost, že jste spokojená, a vaší důvěry si vážíme; podobná odezva nás těší. Mějte se krásně, Pavlína.
OK Avatar autora Oksana Krupchak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
JT Avatar autora Jaroslav Trnka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
DS Avatar autora Dominik Szabó Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
LO Avatar autora Lenka Orossová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
Ano, jsem velmi spokojena.
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 10.10.2025
Dobrý den, Lenko, moc děkujeme za milé hodnocení – máme velkou radost, že jste velmi spokojená, vaší důvěry si opravdu vážíme a budeme se snažit, aby vám naše produkty dělaly radost i dál. Mějte se krásně, Pavlína.
MK Avatar autora Martina Kašpárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
JB Avatar autora Jitka Brhlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2025
Avatar autora Eva Šafrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2025
KM Avatar autora Karel Mihalík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
LS Avatar autora Lucie Schejbalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
kvalita produktů, výborná komunikace, přehledný eshop a rychlost dodání.
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 8.10.2025
Dobrý den, Lucie, moc děkujeme za krásné hodnocení – máme velkou radost, že oceňujete kvalitu našich produktů, srozumitelnou komunikaci, přehledný e-shop i rychlé doručení; taková zpětná vazba nás těší. Mějte se krásně, Pavlína.
MB Avatar autora Martina Balásková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
Všechno v pořádku
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 8.10.2025
Dobrý den, Martino, moc děkujeme za zprávu – jsme rádi, že bylo všechno v pořádku a nákup proběhl podle vašich představ; vaší důvěry si vážíme a těší nás, že jste spokojená. Mějte se krásně, Pavlína.
KF Avatar autora Kristýna Fliegerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
JH Avatar autora Jozef Hvizdák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
Všechno v pořádku.
PH Avatar autora Pavlína Hlávková (Administrátor) 8.10.2025
Dobrý den, Jozefe, moc děkujeme za zprávu – jsme rádi, že bylo všechno v pořádku a nákup proběhl podle vašich představ; vaší důvěry si vážíme a těší nás, že jste spokojen. Mějte se krásně, Pavlína.
LK Avatar autora Lina Kanne Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
EL Avatar autora Eva Ledvinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2025
produkty, komunikace obchodu super
K Avatar autora Kamila (Administrátor) 7.10.2025
Dobrý den, Evo, děkujeme vám za milou zpětnou vazbu, moc nás těší, že jste spokojená jak s produkty, tak s naší komunikací. Mějte se krásně, Kamila

Ovládací prvky výpisu

20957 položek celkem