🚀 BrainWeek odstartoval! Akční ceny na naše bestsellery. Nakoupit

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 20980 hodnocení
5
20692x
4
117x
3
45x
2
13x
1
113x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.5.2021
Doporučuji
JG Avatar autora Josef Gazda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
jsem velmi spokojen a příjemně překvapen rychlostí dodávky
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
VH Avatar autora Vlaďka Hrdličková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
D Avatar autora David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
MP Avatar autora Martin Pluskal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
AK Avatar autora Alena Krempová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2021
Velice spokojená.
D Avatar autora Denisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2021
Jsem spokojená
M Avatar autora Milada Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2021
LC Avatar autora Lucie Cieslarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2021
Vše ok
A Avatar autora Adam K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2021
Kvalitní zboží, perfektní balení, rychlé dodání. Obrovská spokojenost. Doporučuji!
M Avatar autora Marie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.5.2021
Velmi spokojená.
JS Avatar autora Jaroslava Selveková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2021
kvalitní produkty, rychle dodání, spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2021
všecno ok,rychlost :)
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2021
kvalitní produkty, skvělé ceny, rychlé dodání :)
P Avatar autora Přemysl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2021
Ojedinělé a kvalitní produkty, rychlost dodání.
DB Avatar autora Daniel Bukovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2021
Rychle doručení a kvalitní produkty. Akorát ceny mohou být vyšší. E-shop určitě doporučuji.

Ovládací prvky výpisu

20980 položek celkem