Jak se přihlásit s již vytvořeným účtem na BrainMarket.sk

Jak jste již pravděpodobně zaznamenali, konečně jsme spustili slovenskou verzi BrainMarketu na adrese www.BrainMarket.sk. K vytvoření slovenské verze e-shopu muselo dojít z legislativních důvodu, avšak nese to pro zákazníky hlavně pozitiva - popisky produktů ve slovenštině, články ve slovenštině, a další výhody, které si můžete přečíst zde.

 Abychom Vám přechod na slovenskou verzi co nejvíce zpříjemnili, snažili jsme se zachovat co šlo. Bohužel přenést historii nákupů se nám nepodařilo, avšak alespoň se nebudete muset znova registrovat (v případě, že jste již měli vytvořený účet na BrainMarket.cz). Je však potřeba dodržet určitý postup. Jak tedy na to?

1. Přejděte na BrainMarket.sk a přihlašte se

Jděte na slovenský e-shop BrainMarket.sk a v pravé horní části klikněte na Prihlásenie. Poté vyplňte svůj mail (ten, pod kterým jste byli registrováni na českém e-shopu) a do pole heslo můžete vyplnit cokoliv. Klikněte na Prihlásiť sa.

1-prihlaseni

2. Nechte si odeslat odkaz na reset hesla

Po kliknutí na Prihlásiť sa budete odkázáni na stránku, kde budete žádat o vyresetování hesla (to z bezpečnostních důvodu nelze přenést z naší strany). Již budete mít předvyplněný váš e-mail a stačí tedy kliknout na Odoslať.

2-prihlaseni

3. Pomocí odkazu v mailu změňte heslo

Do Vašeho mailu vám přijde zpráva, která bude obsahovat i odkaz, na který klikněte. Po kliknutí na odkaz budete přesměrování na BrainMarket.sk a budete přihlášeni pod svým účtem, avšak zbývá ještě poslední krok a tím je nastavení nového hesla.

3-Prihlaseni-2

4. Zvolte si nové heslo

Do políčka Nové heslo  Nové heslo (kontrola) vyplňte, prosím, vaše nové heslo. Následně potvrďte tlačítkem Uložiť, které se nachází na dole.

4-prihlaseni

Tímto je nastavení Vašeho účtu hotové. :-)

V případě, že byste měli jakýkoliv problém s touto migrací, ozvěte se mi, prosím - mail: marek@brainmarket.cz nebo telefon: +420 603 738 837

Děkuji,

Marek Tomíček