BrainMax Boosters - zdroj energie, vitality a antioxidantů

Trh je doslova zahlcen nejrůznějšími shoty, které se staly populární díky složení i velkému obsahu vitamínů. Nicméně často to mohou být pouze koncentráty, v nichž jsou vitamíny bombardovány množstvím obsaženého cukru. Co v takových nápojích dohání výrobce na chuti, ztrácí pomalu ale jistě na množství vitamínů. Vždy platí, že čím jednodušší složení, tím blíže můžeme být přínosům, které tyto rostliny nabízejí.

BrainMax Pure Boosters - posílení přírodní cestou!

Pokud patříte mezi ty, kteří dávají přednost rostlinám a plodům, které nám nabízí příroda, vytvořili jsme řadu BrainMax Pure Boosters. V jednotlivých boosterech jsme si velmi dali záležet na skladbě jednotlivých surovin tak, aby měly synergický efekt a jedna druhou doplňovala.

Ochutnat můžete BrainMax Pure Fruit Booster, kde jsme zkombinovali tropické ovoce s nejvyššími hodnotami ORAC - tzn. množství antioxidační kapacity, kterou každý druh ovoce obsahuje. Díky tomu si hned po ránu, kdy je tělo připraveno k maximálnímu využití všech bioaktivních látek, můžete pochutnat na acai, maqui, prášku z acelory a lucumě. Ovoce jsme doplnili o kurkumu, inulin, zázvor a kokosovou vodu. Pro intenzivnější chuť je směs obohacena o xylitol, citronovou trávu a skořici. Jako tečku na závěr najdete v Boosteru i černý pepř. Ten obsahuje látku piperin, který prokazatelně zvyšuje účinek ostatních látek, podporuje vstřebávání živin, pomáhá k lepšímu trávení, činnosti jater a nervové soustavy.

boostery infografika brainmarket CZ

Dalšími Boostery jsou BrainMax Pure Turmeric Ginger booster a BrainMax Pure Sweet Turmeric Ginger booster. Dali jsme na na osvědčené ajurvédské kombo zázvoru a kurkumy. Ty jsou považovány za zahřívací koření. V ajurvédském léčitelství má zahřívací koření a celkově zahřívací potraviny velkou tradici. Jak už z názvu vyplývá, jde o potraviny, které nás mají zahřát a zlepšit funkce krevního oběhu. Jsou proto využívány spíše v chladnějších měsících. Mají dodat tělu energii, odolnost vůči chladu, posílit imunitní systém, zvýšit krevní oběh a tím i teplotu těla a také podpořit trávicí procesy. Zahřívací koření nemusí být součástí jen zimních měsíců, ale i tehdy, kdy se potýkáme s virózou a chceme tělo podpořit například v boji proti nachlazení. Oba boostery jsou si svým složením podobné, jen u verze Sweet jsme směs dochutili xylitolem. Březovým cukrem, který má nízký glykemický index a díky tomu si směs mohou vychutnat i diabetici nebo ti, kteří se vyhýbají klasickému rafinovanému cukru. V druhém boosteru místo xylitolu najdete černý pepř. 

Pochutnat si můžete na BrainMax Pure Beet Boosteru, ve kterém tvoří základ prášek z červené řepy, doplněný o česnek a cibuli. Účinné kombo, které pomáhá jako prevence kardiovaskulárních onemocnění. Jde totiž o potraviny, které podporují produkci oxidu dusnatého v cévách. Směs je doplněná o skořici a černý pepř, pro lepší synergický efekt.

A posledním z řady boosterů je BrainMax Pure Afrodiziac Booster. Ten obsahuje například Catuabu a celá směs podporuje sexualitu, libido a zvyšuje sexuální touhu. Součástí boosteru je také prášek z červené řepy, která (jak již víme) podporuje produkci oxidu dusnatého v těle a je klíčový pro zdraví oběhového systému a tím u mužů zlepšuje potenci. 

Proč BrainMax Pure Boosters?

  • Snadno rozmíchatelný prášek.
  • Vhodný k popíjení po ránu.
  • Pohodlný způsob jak tělu dodat vysoké množství antioxidantů, vitamínů a minerálů.
  • Pečlivě vybírané látky, které působí synergicky a mají protizánětlivé vlastnosti.
  • Může sloužit jako horký nápoj při nachlazení.
  • Podpoří funkce imunitního systému.
  • Vynikající aroma bez přidaných látek nebo barviv.
  • Posílí, nakopne a dodá vitalitu!

Jednotlivé Boostery můžete střídat, jsou snadno rozmíchatelné ve vlažné vodě. Při nachlazení, kdy je možné je smíchat s horkou vodou. Na chuti jsme si dali záležet, takže jsou vyvážené. Všechny boostery můžete také vmíchat do džusu nebo s ní vytvořit základ pro ranní smoothie.

Doplňte vitamíny a minerály přírodní cestou!

 Veronika Halusková