Navrhni nový produkt a získej 2000 Kč!

Navrhni nám nový produkt a získej
voucher na 2 000 Kč
Chybí ti v naší nabídce nějaký produkt, který třeba už i nakupuješ jinde? Dej nám na něj tip, my tvůj návrh zvážíme a v případě, že jej zařadíme do sortimentu a budeš první kdo tento produkt navrhoval, dostaneš odměnu 2 tisíce!
1
Dej nám tip
Doporuč nám produkt, který zatím neprodáváme a myslíš, že bychom měli.
2
My tip promyslíme
Zvážíme, jestli by produkt byl zajímavý i pro ostatní zákazníky a splňuje naše další kritéria.
3
Dostaneš odměnu
Pokud uznáme, že je produkt vhodný, zařadíme ho do nabídky a ty dostaneš odměnu.
Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Jaký produkt ti u nás chybí?
Děkujeme Vám za vyplnění formuláře!
Velmi si vážíme Vašeho času a nápadu. Úspěšně jsme jej zaznamenali. V případě, že tento produkt zařadíme do sortimentu a Váš nápad byl mezi prvními, tak Vám pošleme slibovanou odměnu. Moc děkujeme za spolupráci!
 

Jak to funguje?

Máte tip na nový produkt? Sdílejte ho s námi.

Vaše nápady jsou pro nás inspirací! Vyplňte formulář a podělte se o svou myšlenku na nový doplněk stravy, který byste rádi viděli v naší nabídce. Vaše doporučení může posunout naše portfolio doplňků stravy o krok vpřed.

Produkt prozkoumáme a otestujeme

Každý nový nápad podrobně prozkoumáváme. Provádíme důkladné testy a analýzy, abychom zjistili, zda je produkt skutečně kvalitní a bezpečný pro naše zákazníky. Vaše doporučení je pro nás cenné a motivuje nás k neustálému zlepšování.

Máte tip na nový produkt? Sdílejte ho s námi.

Pokud váš tip obstojí ve zkoušce, rádi ho zařadíme do naší nabídky. A jako poděkování za vaši pomoc vám darujeme voucher na 2 000 Kč! Vaše pomoc může přinést nové možnosti pro naše zákazníky a přispět k jejich celkovému zdraví a pohodě.