Atlantia

V těch nejlepších slunečných podmínkách a vulkanické půdě Kanárských ostrovů pro její správný růst a zachování optimálních vlastností, je získávána rostlina zvaná Aloe vera Barbendesis a vyrábí se z ní dermokosmetika v prémiové kvalitě. Tým profesionálů a odborníků kombinuje to nejlepší z organického a kosmetického světa a vznikají tak produkty pro péči o obličej, tělo a zdraví.

Aloe je pečlivě ručně sbíraná i zpracovaná a uchovávaná v podmínkách, které zaručují co nejdelší zachování jejích aktivních složek.  Aloe vera má silné zvláčňující schopnosti a je pokročilým buněčným regenerátorem s celou řadou tělu prospěšných vitaminů. Společnost Atlantia byla založena v roce 2002 ve Španělsku.

Všechny výrobky jsou baleny tzv. Eco-friendly (s ohledem na životní prostředí), mají vzduchotěsný obal, který zaručí co nejdelší zachování aktivních vlastností Aloe, nejsou testovány na zvířatech, jsou bez parabenů, ale především jejich hlavní a dominující složkou je 100% čistá šťáva Aloe vera Barbendesis. 

 

Žádné produkty značky Atlantia nebyly nalezeny...