NOVINKA! Prémiový Grass-Fed kolagen! Více: ZDE
NOVINKA! BrainMax Omega 3 - Olej z tresčích jater! Více: ZDE
Za chvíli jsou Vánoce! Mrkněte na dárky! Více: ZDE

Atlantia

V těch nejlepších slunečných podmínkách a vulkanické půdě Kanárských ostrovů pro její správný růst a zachování optimálních vlastností, je získávána rostlina zvaná Aloe vera Barbendesis a vyrábí se z ní dermokosmetika v prémiové kvalitě. Tým profesionálů a odborníků kombinuje to nejlepší z organického a kosmetického světa a vznikají tak produkty pro péči o obličej, tělo a zdraví.

Aloe je pečlivě ručně sbíraná i zpracovaná a uchovávaná v podmínkách, které zaručují co nejdelší zachování jejích aktivních složek.  Aloe vera má silné zvláčňující schopnosti a je pokročilým buněčným regenerátorem s celou řadou tělu prospěšných vitaminů. Společnost Atlantia byla založena v roce 2002 ve Španělsku.

Všechny výrobky jsou baleny tzv. Eco-friendly (s ohledem na životní prostředí), mají vzduchotěsný obal, který zaručí co nejdelší zachování aktivních vlastností Aloe, nejsou testovány na zvířatech, jsou bez parabenů, ale především jejich hlavní a dominující složkou je 100% čistá šťáva Aloe vera Barbendesis. 

 

2 položek celkem
Atlantia - Krém na ruce a nehty s Aloe vera, 75 ml
Výprodej
225 Kč

Vyživující krém pro suché ruce pro každodenní používání.

30285
Atlantia - Uvolňující gel na svalové napětí z Aloe vera, 200 ml
345 Kč

Určeno pro zotavení svalů po zátěži při sportu, práci nebo úrazech.

30318

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem